Harika bir Whatsap durumu oluşturmak için ipuçları

Ana Sayfa / Harika bir Whatsap durumu oluşturmak için ipuçları

Harika bir Whatsap durumu oluşturmak için ipuçları

Turk Muhabbet     11-05-20     sohbet     Harika bir Whatsap durumu oluşturmak için ipuçları     212 Defa Okundu

Harika bir Whatsap durumu oluşturmak için ipuçları

Whatsapp, insanların sohbet etmesini ve iletişimde kalmasını kolaylaştırdığı için sadece gençler arasında değil, yetişkinler arasında da çok popüler hale gelen bir mesajlaşma uygulamasıdır. Belki de bu mobil platformun sevilmesinin ana nedeni, mesajların tüm işletim sistemleri ve tüm cep telefonları arasında değiş tokuş edilebilmesidir. Ayrıca, e-posta göndermek ve Internet’e göz atmak için standart bir veri paketi kullanan bir platformdur ve bu nedenle sohbet etmek, video ve sesli mesajları arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak için herhangi bir ek maliyet gerektirmez.

Whatsap durumunuz çok önemlidir, çünkü arkadaşlarınıza fikrinizin veya modanın ne olduğunu kolayca söyler. Aslında durumu, insanların onlarla konuşmadan nasıl hissettiğinizi bilmelerini sağlamak için kullanabilirsiniz. Kişi listenizdeki kişiler genellikle durumunuzu ve profil fotoğrafınızı kontrol eder ve bu nedenle size hayatınızda neler olduğunu anlatabilir. Cool iyidir, ancak profilinize bir şey gönderiyor olsanız bile, yayınladığınız şeye de dikkat etmelisiniz.

Net ve özlü olun – Kısa ama net mesajlar sevimli olabilir, çünkü insanların nasıl hissettiğini anlamasını kolaylaştırırlar. Kısa devletler sevilir çünkü biri temas ettiğinde fazla zaman almazlar. Ne söylemek istediğinizi düşünün ve özetleyen bir cümle bulun, böylece bir hikaye yazmazsınız.

Okuyucularınızın düşünmesine izin verin – İyi bir statü elde etmenin başka bir yolu da durumu çevirmektir, böylece okuyucular ne söyleyebileceğinizden emin değildir. Daha derin bir anlamı olan ve açıklanması o kadar kolay olmayan bir durum ifadesi, arkadaşlarınızın ne hakkında konuşabileceğinizi veya ne için hazırlandığınızı düşünmesini sağlayabilir. Bu durumu yaratarak, arkadaşlarınızın ilgisini ve geçici ilgisini korumak için istediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz.

İlham verici mesajlar kullanın – Harikalar çünkü aslında bazı yönleri hakkında zayıf veya üzgün hissedebilecek kişiler için motivasyon kaynağı olabilirler. Derin bir anlamı olan sözleri seçebilir veya başkalarına hitap edeceğinden emin olan kendi mesajınızı oluşturabilirsiniz. Anlamlı bir durum seçerseniz başkaları için kaç durumu değiştirebileceğinizi asla bilemezsiniz.

Havalandırma, ancak bir isim verme – Derecelendirmek istediğiniz kişi için olumlu bir durum yazmazsanız, isimleri belirtmekten kaçının. Birisine kızgın ve kızgın olmak iyidir, ancak herkesin gözüne koyarsanız oldukça farklıdır. Başka bir kişinin kimliğine zarar vermeden öfkenizi tahrik etmenin kolay bir yolunu bulun. Aslında, durumunuzu kullanan belirli bir kişiyle grev yapmayı iki kez düşünmelisiniz. İşleri sivil dolaşımda tutmak ve durumu doğrudan ilgili kişiyle çözmenin yollarını bulmak iyidir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status