Güvenli seks ve flört görüntülü sohbet

Ana Sayfa / Güvenli seks ve flört görüntülü sohbet

Güvenli seks ve flört görüntülü sohbet

Turk Muhabbet     11-04-20     sohbet     Güvenli seks ve flört görüntülü sohbet     174 Defa Okundu

Güvenli seks ve flört görüntülü sohbet

Cumartesi gecesi için bir tarih bulmak, çevrimiçi randevuya yapılan saldırı ile çok daha kolay hale geldi. Uygun ve çekici tek görünümlü alışveriş merkezleri ve bakkalları keşfetmek yerine, tarih arayanlar artık özel ve bölgesel arkadaşlık sitelerinin sonsuz listesine erişebilir, neredeyse tüm kriterlerdeki profilleri ve potansiyel ilgi mesajlarını keşfedebilirler. Cumartesi gecesi olmayanlar için, birinin özel olduğunu bulmak için asla geç değildir. Bununla birlikte, yetişkinlere yönelik tanışma ve ilişki siteleri de giderek artan bir eğilim olduğundan, evde kalan insanlar bazı yasadışı yetişkin faaliyetlerine katılabilirler. Yetişkinlere yönelik daha iyi arkadaşlık ve ilişki sitelerinin birçoğu artık grup sohbetleri, özel sohbet odaları, anlık mesajlaşma, VOIP telefonu ve şimdi bile özel görüntülü sohbet gibi özellikler sunuyor. Artık evinizin dışında ne gibi sıkıntılar yaşayabileceğinizi hayal edebiliyor musunuz?

Web’deki birçok tarih araştırmacısı hala görüntülü sohbeti kucaklamak istemese de, profesyoneller şimdi eksilerini çok ağır basmaktadır. Google reklamcılığı tarafından finanse edilen ücretsiz tanışma siteleri ile giderek daha popüler hale geldiğini görebilirsiniz, bu yüzden bir aldatmaca vardır. Tarih sahtekarlığı, diğer üyelerle iletişim kurmak için ücretsiz tanışma sitelerinde (çoğunlukla) sahte profiller kullanan dolandırıcıları ifade eder. Sahte görüntüler ve bilgiler kullanarak, bu dolandırıcılar genellikle üyeleri doğrudan e-posta ile göndermeye teşvik eder. Bu şekilde, bu dolandırıcıların ücretsiz tanışma sitesine girebilir, düzinelerce üyeye mesaj gönderebilir ve bir sonraki ücretsiz siteye geçebilirsiniz. Asla menşe yerine geri dönmek zorunda kalmazlar, bunun yerine sahte e-posta hesaplarından birinde e-posta almak için beklerler. Bu dolandırıcıların sizinle yakında bir ilişki kurmaya çalışıyoruz, yakında para veya bankacılık bilgilerini aramak için. Görüntülü sohbet ile üyeler artık en az iletişim kurdukları kişinin görsel kimliğini doğrulayabilir. Bu bazıları için biraz korkutucu görünse de, bu muhteşem adamın konuştuğunuz kız gibi ne olduğunu hayal etmek çok daha korkutucu.

İlgilendiğiniz kişi bir veya iki dakika boyunca özel bir video sohbetine katılmayı bile reddederse, çok endişelenmelisiniz. Birçoğu bir konuşma kaydetme olasılığı konusunda utangaç veya endişeli olsa da, bunların düşük fiyatlar olduğu konusunda bilgilendirilmeleri gerekir. Sadece kimliklerini doğrulamak ve normal bir sohbet veya anlık mesajdan memnun olmak istediğinizde ısrar edin. Ancak, birinin görünüşünü onaylamanın yalnızca ilk adım olduğunu unutmayın. İlişkinizi çevrimdışı olarak değiştirmeye karar verirseniz, her zaman herkese açık bir yerde, tercihen yakın bir arkadaşınızla görüşün ve nereye gittiğini bildiğiniz birine bildirmeden asla hiçbir yerde gizli kalmayın. Gerekli önlemleri aldıysanız, insanlarla randevular için çevrimiçi veya hatta sıradan seks için buluşmak son derece eğlenceli ve ödüllendirici olabilir. Elbette prezervatifler her zaman mutlak bir zorunluluktur.

Görüntülü sohbeti kimlik doğrulamasından daha fazlası için kullanmak isteyenler için olanaklar gerçekten sınırsız. Ancak, video yakalama yazılımının daha erişilebilir ve sofistike hale geldiğini unutmayın. Kullandığınız görüntülü sohbet yazılımı başkalarının kaydetmesini gerçekten zorlaştırsa bile, her zaman yolunu bulabilen bir yazılım vardır. Görüntülü sohbette gösterdiğiniz veya yaptığınız her şeyin gerçekten kaydedilebileceğini unutmayın. Çıplak olmayı planlıyorsanız, en azından belirli önlemleri dikkate almalısınız. Stratejilerden biri, yüzünüzün videosunu çekmek, sonra kamerayı örtmek ve ardından kamerayı Vücudunuzu Yakala menüsüne taşımaktır. Bu şekilde, bedeniniz ve yüzünüz aynı resimde değildir ve birinden diğerine geçiş ayrılmıştır.

İnsanları bağlarken her zaman güvenlik sorunları olsa da, genellikle bir barda veya gece geç saatlerde partiyi takmaktan daha güvenlidir. Çevrimiçi bir toplantıda, her zaman ilk yüz yüze toplantınızı dikkatle planlamak için zamanınız olur. Kimin için öne çıktığınız önemli değil, ancak insanların her zaman göründükleri gibi olmadığını ve çekici olmanın, cinsel yolla bulaşan potansiyel bir hastalık olmalarını engellemediğini unutmayın. Hayat korkutucu olamayacak kadar kısa olsa da, hayatınızı her zaman sağlıklı bir sağduyu dozuyla yönetin. Basitçe söylemek gerekirse, görüntülü sohbet mantıklı. Aynı zamanda çok eğlenceli. İnternette görüşmek üzere.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status