Güvenli çevrimiçi sohbet edin!

Ana Sayfa / Güvenli çevrimiçi sohbet edin!

Güvenli çevrimiçi sohbet edin!

Turk Muhabbet     17-04-20     sohbet     Güvenli çevrimiçi sohbet edin!     174 Defa Okundu

Güvenli çevrimiçi sohbet edin!

Bu çevrimiçi topluluklar dünyasında ve diğer keşfedilebilir maceralarda, tüm çocukların dalganın tepesinde yürümeye ilgi duymaları doğaldır. Web’de neler olup bittiğini öğrenmekle ilgilenmeleri doğaldır. Ancak genç yaşta olanlar için, işe başlamadan önce dikkatli olmak önemlidir! Ebeveynlerin rehberliği ve rehberliği altında, 12 yaşın altındaki çocuklar çevrimiçi toplulukların ve uluslararası konuşmaların bu ilginç çevrimiçi dünyasını keşfetmelidir.

Eski arkadaşlarınızla sohbet etmek ve yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız kesinlikle bir öğrenme deneyimidir. Ancak bazen yanlış tuzağa düşebilirsiniz. Sağlıklı sohbetler için değil, başka amaçlar için orada bulunan kötü adamların veya sapkın insanların ellerine geçebilirsiniz. Sizin, çocuklarınızın güvenli bir ortamda olmak ve arkadaşlarınızla sağlıklı sohbetler yapmak için yapması gereken şey budur.

& # 149; Çevrimiçi ne yaparsanız yapın ebeveynlerinize anlatın. Bu çok önemlidir ve ailenizin sizi iyi sohbet sitelerine yönlendirmesine yardımcı olacaktır.

& # 149; Yetişkinlerle değil, yaşınızdaki çocuklarla sohbet edin. Diğer çocuklara çok fazla bilgi vermediğinizden emin olun. Bilgileri önceden ebeveynlerle tartışın.

& # 149; Araştırma projeleri, interaktif öğrenme ve daha fazlası gibi eğitici şeyler hakkında sohbet etmeyi deneyin. başka bir ülkedeyse arkadaşınızın kültürü hakkında da konuşabilirsiniz.

& # 149; Dikkat edin ve bir şeyden şüphelenirseniz hemen ebeveynlerinize söyleyin.

& # 149; Asla çevrimiçi dışında başka kişiler oluşturmayın. Ebeveynleriniz diğer çocuğun otoritesini teyit etmeden telefon numarası vb. Vermeyin.

& # 149; Kesinlikle başkalarından müstehcen videolar veya resimler göndermeyin ve sizi bu şeylere çekmeye çalışırlarsa, ebeveynlerine haber verin ve konuşmayı bitirin.

& # 149; Yalnızca bilgisayarınızdan sohbet edin ve asla telefonunuzdan vb.

& # 149; Asla sohbet etmeyi alışkanlık haline getirmeyin. Ayrıca size bir öğrenme deneyimi sunacak sağlıklı bir hobi olmalıdır.

& # 149; Ebeveynleriniz tarafından belirlenen limitler dahilinde sohbet edin. Onlara yalan söyleme ve belirledikleri zaman sınırlarının ötesinde konuşma.

Güvenli ve sağlıklı bir görüşme yapın [http://www.childrensvalley.com/] sohbet rutininizin bir parçasıdır ve bundan hoşlandığınızı görebilirsiniz. Bir şeyi abartmak kötü!

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status