Grup sohbeti ve işletmelere sunduğu avantajlar

Ana Sayfa / Grup sohbeti ve işletmelere sunduğu avantajlar

Grup sohbeti ve işletmelere sunduğu avantajlar

Turk Muhabbet     12-05-20     sohbet     Grup sohbeti ve işletmelere sunduğu avantajlar     122 Defa Okundu

Grup sohbeti ve işletmelere sunduğu avantajlar

Grup sohbeti birçok işletme sahibi için çok popüler bir seçenek olmaya başladı. Bu şekilde tedarikçileri, ortakları ve müşterileri ile iletişim için bir temel oluşturmayı başarırlar. Bu, anlık mesajlaşmanın, sahiplerin bir kerede daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayan bir iletişim yöntemiyle değiştirileceği anlamına gelir. Bu durumda, video sunumları veya çağrıları sırasında sohbeti kullanabilirsiniz. Bu, özellikle sizi daha da yakınlaştırdığı ve aciliyeti geliştirdiği için, ülkenin farklı bölgelerinde bulunan çalışanlarla iletişim kurmanız gerektiğinde yararlıdır.

Çoklu görev

Bir grup görüşmesinde, aynı anda farklı insan gruplarıyla birçok görüşme olabilir. Örneğin, bir yatırım komisyoncusu hangi yatırımları kullandıklarına bağlı olarak birkaç kişiyle görüşme yapabilir. Aksi takdirde, farklı kişilerle telefonla konuşmak veya farklı konularda video görüşmeleri yapmak mümkün olmazdı. Aslında, birçok şirket web sunumlarını ve konferanslarını desteklemek için sohbetler kullanır. Bu şekilde sunum yapan kişi konuşabilir ve izleyicilerin tartışmaları küçük bir sohbet penceresinde yapılabilir.

Zaman para demektir

Grup sohbeti, ek telefon hatlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır, üretkenliği artırır ve uzun mesafeli aramaları azaltır. Örneğin, çağrı merkezlerinde farklı müşterilerle aynı anda çalışarak daha fazla kişi işe alma ihtiyacını azaltabilirler. Grup sohbeti ve anlık mesajlaşma özelliğini kullanarak aldığınız e-posta sayısını da azaltabilirsiniz. Bu, üretkenliğin artmasına neden olabilir, bu nedenle şiddetle tavsiye edilir.

Kullanımı kolay

Facebook, Skype ve Google, grup sohbeti için kullanabileceğiniz en ünlü platformlardan sadece üçü. İyi haber şu ki, bu hizmetler işletmeler arasında ücretsiz ve yaygın. Ve faydaları burada sınırlı değil. Ayrıca pahalı yazılımların kurulumunu gerektirmeden her türlü bilgisayarda kullanılabilirler. Aslında, Facebook ve Google sadece bir tarayıcı ile çalışır ve özel yazılım gerektirmez. Bu, işletme sahipleri için harika çünkü teknik destek için ek personele ihtiyaç duymadıkları anlamına geliyor.

Öğrenin ve işbirliği yapın

Son olarak, grup sohbetinin bir başka avantajı da kullanıcıların daha fazla bilgi edinmelerine ve ortak bir hedefe ulaşmak için işbirliği yapmalarına yardımcı olmasıdır. Örneğin, müşterilerin çeşitli görüşmelere katılabilmesi, işletme sahiplerine deneyimlerinden ve geçmiş sorunlarından öğrenme fırsatı verir. Ortaklar, tedarikçiler, işverenler gibi belirli bir grup insanla konuşabileceğimizden bahsetmiyoruz bile. size deneyimleri paylaşma ve onlardan öğrenme fırsatı verir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status