Görüntülü Sohbet Odası

Ana Sayfa / Görüntülü Sohbet Odası

Görüntülü Sohbet Odası

Turk Muhabbet     09-02-20     sohbet     Görüntülü Sohbet Odası     6789 Defa Okundu

Görüntülü Sohbet Odası moderatörünün yada bilinmiş olduğu benzer biçimde bir ekranın benzersiz bir sorumluluğu vardır. Sohbet odasının söyleşi etmek için güvenli bir yer olmasını sağlamaktan sorumlular.

Her gün binlerce kişi en popüler sohbet sitelerine giriş yapıyor.

Her gün binlerce kişi en popüler sohbet sitelerine giriş yapıyor. Bir oda moderatörü yalnız söyleşi odası, Görüntülü Sohbet Odası lobi sayfasında söylenenleri izlemekle kalmaz, aynı zamanda söyleşi odası web kameralarına izin veriyorsa, odada her insana açık olarak yayınlanmasına izin verildiğinden kesin olmak için her bir kamı tıklamaları gerekir. Bu özel rol birçok insanoğlunun düşündüğü kadar basit değil. Peki nasıl söyleşi modu haline gelirsiniz?

Moderatör olarak atanmadan önce başvurmaları gerekir


Moderatör olarak atanmadan önce başvurmaları gerekir. Moderatör olmanın ilk adımı, seyretmek istediğiniz odanın söyleşiçisi olmanızdır. Kısaca “genç söyleşi” Görüntülü Sohbet Odası adlı bir oda için ılımlı istiyorsanız genç sohbet odasında sohbet gerekir. Başvurmadan önce tüm yaş gereksinimlerini karşıladığınızdan da kararlı olmalısınız. Eğer gençseniz, 18 yaş ve üstü insanlar için başvuruda bulunamazsınız.

Eğer yetişkinseniz aynı şey genç bir odaya başvuramazsınız.

Eğer yetişkinseniz aynı şey genç bir odaya başvuramazsınız. İlgilendiğiniz odanızda söyleşi ederek çok zaman geçirin. öteki insanların sizi hakkaten iyi tanıdıklarından kararlı olun. Bunu sadece devamlı söyleşi edip Görüntülü Sohbet Odası na başkalarıyla girerseniz yapabilirsiniz. Diğer söyleşi moderatörleri ve yöneticileri sizi tanıyorsa yardımcı olur. Onlarla arkadaş olabilirseniz başvurunuz büyük olasılıkla onaylanacaktır.


Başvurmaya hazır olduğunuzda, söyleşi odası yöneticisine başvurmanız gerekir, yoksa site yöneticisine başvurun. Bunu özel bildiri yada e-posta yöntemiyle yapabilirsiniz. Bazı sitelerin forumları veya mesaj panoları vardır. Tercihen söyleşi odasında kullandığınız aynı takma adı oluşturun. Forumlara katıldıktan sonra, değişiklik yapmak istediğiniz söyleşi odasının yöneticisinin adını arayın ve ona mesaj gönderin.

Bazen kiminle bildirişime geçeceğinizi ve uygulamanıza neleri dahil edeceğinizi açıklayan bir ileti dizisi olduğundan forumlarda da arama yapın. Ilımlı olmak istemekle ilgili bir konu yada gösterim yapmayın. Bu kaşlarını çattı. Başvurunuzda ne diyorsunuz? Bahsetmeniz ihtiyaç duyulan bazı önemli şeyler, Görüntülü sohbet odasında kullandığınız takma adınızdır. Odada sohbet etmek için ne kadar zaman harcadığınızdan bahsedin.

Bu aktivite seviyenizi gösterecektir.

Bu aktivite seviyenizi gösterecektir. Yöneticiler genellikle en etken olanları arar. Onları denetlemeye ayırabileceğiniz ortalama saat sayısını açıklayın. Onlar için modifiye edebileceğiniz süre hakkında yalan söyleme. Onlara hangi ülkeden geldiğini şu şekilde. Kimi zaman farklı zaman dilimlerinden farklı zamanları kapsayabilen insanlara ihtiyaç duyabilirler. Ve son olarak, niçin sizi seçmeleri icap ettiğini açıklayın. Niçin ötekilerden öne çıkıyorsun? Tecrüben var mı? Önünüzdeki müracaat sahibinden daha iyi bir mod yapabilmeniz için hangi becerilere sahipsiniz?

Size ödeme yapılacak mı?

Size ödeme yapılacak mı? Hayır. Sohbet siteleri nde tüm moderatör pozisyonları isteğe bağlıdır. Size ödeme yapılmayacak. Gününüzün dışında vakitınız olduğunda size yardımcı olacaksınız. Söyleşi modunun yaptığı bazı şeyler nedir? Daha önce belirtildiği şeklinde bir sohbet modu, belirli bir söyleşi odasından veya yan odadan sorumludur. Herkesin uygun şekilde söyleşi ettiğinden kararlı olmak için söyleşi lobisini ve web kameralarını hızla tararlar.

Diğer yazılarımıza da bakmak istermisiniz?

Birisinin e-posta adresini ana sayfada yayınlaması şeklinde kuralları ihlal eden bir şey görürseniz, kişiden durmasını isteyen birkaç uyarı yapmanız gerekir. Bireyin adını ihtarınıza ilave edin ve onlara ne yapmış olduklarının izin verilmediğini açıklayın. İşte bir örnek: “Tom, lütfen e-posta adresinizi göndermeyi durdurun, buna izin verilmez ve devam ederseniz sizi bu odadan çıkarmam gerekebilir.” Devam ederse ve birden fazla uyarı gönderdiyseniz kullanıcıyı atmaya devam edebilirsiniz. Vuruş geçici bir yasaktır.


Umarım bu rehber, bir sohbet sitesini denetlemekle ilgili sorularınızı siler. Unutma, basit değil, senin için süre ve sabır gerektirecek. Bugün bir siteye katılmayı ve yarın moderatörlük yapmayı beklemeyin. Bir tek bu şekilde çalışmaz. Bir başvuru göndermeden önce birkaç haftadan bir aya kadar herhangi bir yerde harcama yapmanız gerekebilir, çünkü daha erken yapmış olursanız kimse kim olduğunuzu bilmeyecek ve reddedilme şansınız neredeyse % 100 olacaktır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status