Geleceğiniz hakkında çevrimiçi konuşun – kişisel bilgi vermek güvenli mi?

Ana Sayfa / Geleceğiniz hakkında çevrimiçi konuşun – kişisel bilgi vermek güvenli mi?

Geleceğiniz hakkında çevrimiçi konuşun – kişisel bilgi vermek güvenli mi?

Turk Muhabbet     16-04-20     sohbet     Geleceğiniz hakkında çevrimiçi konuşun – kişisel bilgi vermek güvenli mi?     161 Defa Okundu

Geleceğiniz hakkında çevrimiçi konuşun – kişisel bilgi vermek güvenli mi?

Kişisel bilgileri çevrimiçi bir psişiye bırakmalı mıyım? Bu, insanların çevrimiçi servetleri hakkında ne bilmek istedikleri hakkında daha sık sorulan bir sorudur. Diğer İnternet tabanlı hizmetlerde olduğu gibi, kişisel bilgilerinizi açıklamadan önce psişik kimlik bilgilerinizi araştırmak ve doğrulamak sizin yararınıza olacaktır.

Geleceğiniz hakkında çevrimiçi olarak veya sohbet yoluyla iletişim kurabilecek basiretçileriniz varsa, bunun en önemli avantajlarından biri kimliğinizin gizliliğini koruyabilmenizdir. Çoğu durumda, psikolojik veya Tarot kart okuyucumun, numeroloji veya astrolojide her zaman mümkün olmayan kişisel bilgileri ifşa etmeden geleceğimi duyurmasını sağlarım, çünkü pratisyen doğum numaranız ve adınız gibi bilgilerin numerolojik hesaplamalar yapmasını gerektirir. ya da astrolojik bir tablo yapmak için.

Çevrimiçi bahis odalarını kullanmanın avantajı, bazı temel sorular sorabilmeniz ve onlara ücretsiz yanıt alabilmenizdir. Bu cevaplara ve konuşma öğenizin kişiyle nasıl etkileşim kurduğuna bağlı olarak, kişinin geleceğini belirtmek için güvenip güvenmediğini değerlendirebilmeniz gerekir. Bir kişinin yeteneklerine güveniyorsanız, kişisel bilgilerinizi çevrimiçi yayınlamak yerine, onları telefonda arayabilir ve yüz yüze toplantı düzenleyebilirsiniz.

Nasıl web’de geleceğinizin tam olarak ne anlama geldiğini söylemek için psişik uzmanlar olduğu gibi, kişisel bilgilerinizi kimlik hırsızlığı ve diğer suç faaliyetlerinde kullanabilen adil sayıda dolandırıcı var. Bu nedenle, kişisel bilgilerinizi neredeyse herkese verirken dikkatli olmalısınız.

Belirli bir basireti daraltmadan önce, geleceğinizi anlatmak için araştırma yapmanız önemlidir. Diğer tüm çevrimiçi hizmetler gibi, yorumları okuyun ve çevrimiçi medyumun kimlik bilgilerini keşfedin. Olumsuz geribildirim arayın. Orijinal oldukları takdirde, çevrimdışı dizinlerde de bir listeye sahip olmaları mümkündür. Bir sohbet odasında sessiz bir katılımcı olmak, bir insanın ne kadar gerçek olduğunu ve insanların sorunlarını çözmelerine yardımcı olmakla mı yoksa sadece onlardan para kazanmaya mı çalıştıklarını değerlendirmek için iyi bir yoldur.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status