Friendster’ın faydaları

Ana Sayfa / Friendster’ın faydaları

Friendster’ın faydaları

Turk Muhabbet     25-04-20     sohbet     Friendster’ın faydaları     140 Defa Okundu

Friendster’ın faydaları

Facebook ve Twitter gibi birçok sosyal medya sitesi var ve Friendster.com bu kategoriye uyuyor. İnsanlar arasında bir sürü sosyal ağ var; özellikle ortak görüş ve çıkarlarını paylaşan arkadaşlar, aileler, okul veya herhangi bir sosyal grup, çıkar grubu ve eylem grubu. Friendster artık çevrimiçi olarak birbirleriyle iletişim kurmak için kullanan 110 milyondan fazla insanla övünüyor ve bu da onu sosyal ağların önde gelen setlerinden biri haline getiriyor.

Friendster gibi sosyal ağ forumları, ilişkileri geliştirmek için iyi kullanıldıklarında çevrimiçi pazarlamacılar için gerçekten yararlı olabilir. Her zaman Friendster’da olmak istiyorsanız, diğer üyelerle popüler olan ürünleri veya siteleri ve soruları tanıtmayı denemek iyi bir fikirdir. Bu sosyal ağ forumunda olmaktan en iyi şekilde yararlanmak için dürüst olmanız ve dünyaya inmeniz gerekir.

Friendster’dan daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, aşağıdaki yararlı fikirleri deneyin.

Gerçek olun – bu forumda taklit etmeye çalışmayın, sadece istismarlarınız ve hayal kırıklıklarınız hakkında açıkça konuşun.

Sohbet – Sohbet bölümü, Friendster.com aracılığıyla görüşlerinizi web’deki arkadaşlarınızla paylaşarak ilgi duyduğunuz konular hakkında konuşmanıza olanak tanır. Binlerce arkadaşınızla sohbet ettiğiniz bir fotoğrafınızı çekin ve sosyal ilişkilerini geliştirmek isteyenler için nasıl olabileceğini görün.

Satıştan kaçının – bunun bir ticaret bağlantısı değil, bir sosyal ağ forumu olduğunu söylemeye yetin. Yalnızca diğer üyelerin ilgilendiği konulara ve ürünlere bağlı kalırsanız başarılı olursunuz.

Yardımsever ve arkadaş canlısı olun – başkalarının sözlerini söylemesine izin verin ve sonra ortak yararı tanıtmak ve başkalarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için görüşlerinizi ekleyin.

Yatırımdan çıkın – bir hayran tabanı oluşturmak oldukça zor bir çalışma ve uzun süreler gerektirir. Sadece düzenli olarak küçük bir bölümü ziyaret web sitenize yavaş yavaş düzgün trafik gönderecektir, bu yüzden çalışmaya devam edin. Web sitenize gelen trafikte bir artış göreceksiniz, daha fazla kişi size güvenecek ve zaman alacaktır. Sonunda, sattığınız ürünler için daha yüksek olabilir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status