Evlilik tidâbı

Ana Sayfa / Evlilik tidâbı

Evlilik tidâbı

Turk Muhabbet     08-05-20     sohbet     Evlilik tidâbı     106 Defa Okundu

Evlilik tidâbı

Hindistan evlilik sistemi, evlilik web sitelerinin şafağında ilginç bir gelişme gösterdi. Şimdi insanlar bu tür bir web sitesi için gereksinimlerini karşılayan bir profil oluşturmaya karar veren potansiyel bir eş arıyorlar. Kutuya özgü ve hatta profesyonel web sitelerinin büyümesi, dünyanın dört bir yanındaki Hintli bekarların ve eğiricilerin sadece bu web sitelerine kaydolarak mükemmel bir seçim yapmasına izin verdi.

Sadece bir profil oluşturmak oyunun sonu değildir. Hayatınızın geri kalanını geçirecek birini bulmaya hazırlanırken, bu tür evli web sitelerinde uyulması gereken mesh kurallarına uyduğunuzdan emin olmanız gerekir:

Profil oluşturma

Profilinizi oluştururken, tacirlerin sizinle iletişim kurmasını teşvik etmek veya cesaretini kırmak için sizi portalda temsil eden kişinin siz olduğunuzu unutmayın. Profilinizin ve üzerine koyduğunuz şeyin iyi düşünülmüş ve dikkatli bir şekilde güncellenmiş olması önemlidir.

Profil hatasız olmalı ve kendiniz ve aile geçmişiniz hakkında yeterli bilgi içermelidir. Demografik bilgilerinize, medeni durumunuza, etnik kökeninize vb. Atıfta bulunan yalnızca gerçek bilgileri eklediğinizden emin olun. Kendinize sadık kalın ve hiçbir şeyi abartmayın. Son olarak, karşı tarafın doğru bilgileri edinmesi gerekir ve bu her iki ortak arasında kötü bir tat bırakabilir.

Aile ve dini bilgilere ek olarak, Hint evlilik web siteleri de akademik ve profesyonel bilgilerinizi güncellemenizi sağlar. Bu, belirli bir akademik ve profesyonel ortama ait ortaklar arayan birçok potansiyel gelin ve damat için çok önemlidir. Doğru talipleri çekebildiğinizden emin olmak için tam ayrıntıları girin.

Nasıl iletişim kurulur:

Profilinizde sağladığınız statik bilgilere ek olarak, başka bir profilden sonra nasıl etkileşim kurduğunuz da çok önemlidir. Konuşma tarzınız kişiliğinizin çoğunu yansıtır.

En çok ücretsiz kayıtlarda bulunan otomatik e-posta özelliği üzerinden iletişim kurmaya veya önem verdiğiniz gelini veya damatı tanımak için kişiselleştirilmiş bir e-posta veya sohbet başlatmaya başlayın, etiket kodunu aynı anda tuttuğunuzdan emin olmanız gerekir.

Kişisel görüşmeler veya e-posta özellikleri için bir evlilik web sitesine yatırım yapmış olmanız, tüm arama sürecini ciddiye aldığınızı gösterir. Ücretli bir profile harcamak, diğer kullanıcıların size daha fazla güvenmesini sağlar.

Ayrıca, bir Hint evlilik web sitesinde, normalden daha mükemmel görünen bir profile rastlarsanız, gerçek bir partiyle sohbet ettiğinizden emin olmanız gerekir. Büyük toplantı adımını şahsen atmadan önce diğer kişiyle e-posta veya sohbet yoluyla tanışın.

Genel olarak, internet bağlantısı olağan uygulamalarından ve normlarından sapmadığınız ve eşinizi ararken dürüstlüğünüzü koruduğunuz sürece, Hint evlilik web sitesinde stressiz bir arama deneyimi sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status