Erkekler internet kurbanları

Ana Sayfa / Erkekler internet kurbanları

Erkekler internet kurbanları

Turk Muhabbet     16-04-20     sohbet     Erkekler internet kurbanları     161 Defa Okundu

Erkekler internet kurbanları

Bu hassas konuda ayrım gözetmediğim için üzgünüm, ancak bu korkunç konunun, ameliyatta yakalanan farklı ekonomik ve akademik geçmişlerden artan sayıda erkek için sorun haline gelmeye başladığı görülüyor, bu da onları ömür boyu rahatsız edebilecek aptal bir operasyon gibi görünüyor. Ailelerin ayrıldığını ve erkeklerin başka bir şehre taşınması ve hatta yeni bir kimlik toplaması gerektiğini gördüm. Bu soruyu ilk kez duyuyor olabilirsiniz ve bir sonraki okuduğunuzda doğrudan sizin için yoktur. Aslında, bir kadın bile olabilirsiniz ve bu hikaye, erkeklerin çevrimiçi olarak bakılmasıyla ilgilidir.

Bu konu, varsaydığım gibi, size tamamen tanıdık gelmiyorsa, bu notu bildiğiniz ve önem verdiğiniz diğer erkeklere iletin. Onları büyük bir favori yapabilirsiniz.

Genç kızların yaşlı erkekler tarafından çevrimiçi olarak nasıl bakıldıkları hakkında çok şey duyuyoruz. Bu, elbette, interneti kullanmanın en rahatsız edici sorunlarından biridir. Bununla birlikte, duymadığımız ve sadece okuduğunuzda keşfedeceğiniz şey, fotoğrafları, videoları ve kişisel bilgileri çalındığı ve daha sonra dünyadaki belirli web sitelerine dağıtıldığı için her yaştan erkeğin İnternet üzerinden kadınlar tarafından ne kadar kolay halledildiğidir.

Kısacası, internette insanların herhangi bir şey ve her şey hakkında sohbet edebilecekleri ücretsiz forumlar var. Tabii ki, bu forumlar insanların yabancılarla konuştuğu, fikir alışverişinde bulunduğu ve sanal olarak veya başka şekilde ilişki aradığı yerler olarak kabul edilir. Genellikle bu forumlardan birine ücretsiz olarak katılabilir ve hemen sohbete başlayabilirsiniz.

Birçok insan için sohbet, diğer sohbet kullanıcılarıyla rahatlatıcı bir sohbet etmekten kurtulmanın başka bir yoludur. Web sohbet siteleri artık arkadaş canlısı yerlerdir, ancak bildiğiniz gibi, bazen çok tehlikeli olabilirler. Özellikle sohbet odalarının erkek kullanıcıları, en popüler sohbet odalarından bazılarının, tehdit yapmak ve erkek kullanıcılardan zorla para kazanmak için sohbet odalarını kullanan çok tehlikeli yırtıcılara ev sahipliği yaptığını bilmelidir.

Bahsettiğim tehlikeli yırtıcıların, erkekleri teselli eden ve sonra şantaj yapan kadınlar olduğu düşünülüyor.

Şöyle çalışır:

Yırtıcı, kurbanı ile hoş bir sohbet başlatır ve kimliğini izlemeyi daha zor hale getirmek için konuşmayı başka bir sohbet sitesine götürmeye ikna eder. Daha sonra kurbanlarını, tamamen çıplak olan web kamerası önünde uzlaşmacı eylemler yapmaya ikna ederler.

Kurbanlarının habersiz olan yırtıcı, videoyu yakalar, bilgisayarına kaydeder, düzenler ve ardından yüzlerce açık web sitesine gönderir.

Ama gelmek daha da kötü. Operasyon şu şekilde çalışıyor gibi görünüyor: başlangıçta kadın kurbanını avlıyor. İnterneti kullanma konusunda naif görünen birini bulmadan önce birkaç adamı dener. Yırtıcı kadınlar, belirli türdeki web sitelerini düzenli olarak ziyaret eden sapıklar veya erkekler aramıyorlar, çünkü bu erkekler çok daha şüpheli ve çok daha gizli.

Bunun yerine hafif av avlıyorlar. Tipik kurbanları öğretmen, dişçi veya polis memurudur. İlk konuşma çok masum olur. İş, aile, yer vb. İle ilgili olma eğilimindedir. Şüphesiz, mağdur sıklıkla çocuklarının isimlerini ve çalıştıkları şirketin adını yayınlar. Elbette, erkekler bu tür bilgileri aldıktan sonra daha da güvende olurlar.

Kişisel bilgileri paylaşmanın muhataplarımıza duyduğumuz güven duygusunu hızlandırması psikolojik bir şeydir. Sonra kadın kendisi hakkında konuşur ve sürpriz, kendisinin ve kurbanın çok ortak noktası olduğunu ortaya çıkarır.

Her ikisi de biraz yalnız olabilir, her ikisinin de evlilik sorunlarına bir çözümü olabilir ve her ikisinin de sevgiyi ve sevgiyi istemesi muhtemeldir. Her ikisi de, elbette, esas olarak aileye sadakatlerinden dolayı ek bir evlilik düşünmüyor.

Bir dişi yırtıcı önerisinde, konuşma daha sonra Yahoo Messenger veya MSN Messenger gibi özel bir sohbet programına taşınır. Bu, kanıtların tutarlılığını ihlal eder. Açık sohbette, taraflar hesap kayıt bilgileriyle nispeten kolayca takip edilebilir. Özel bir sohbet programında, bu neredeyse imkansız bir görevdir. Bir sohbet programından diğerine geçmek, yem ve sonraki Şok eylemi arasındaki bağlantıyı da keser.

Konuşma özel bir sohbet programında devam eder ve tamamen müstehcen oluncaya kadar daha kişisel hale gelir.

Son olarak, mağdur, önünde, kameranın önünde uzlaşmacı bir eylemde bulunmaya teşvik edilir, böylece işleri neredeyse bitmiş olan yırtıcı, “izleyebilir, katılabilir ve eğlenebilir”. Uzlaşma eylemi sona erdiğinde, konuşma aniden sona erer, çünkü yırtıcı sadece programı sonunda kapatır.

Bundan sonra olacaklar çok ilginç ve muhtemelen insanların anlayışının ötesine geçiyor.

Dişi avcıların bilgisayarlarında tamamen kaydettikleri bir görüntülü konuşmadan sonra birkaç video klip oluşturur ve onlara ‘Londra Cleveland Lane Road 91’den John Smith, GP ve ebeveyn Molester Fxxxg gibi başlıklar verir. Okul çocukları ve diğer benzer renkli yorumlar. Daha sonra bu videoları YouTube da dahil olmak üzere birçok web sitesinde yayınlıyor ve dünyadaki sayısız başka web sitesine dağıtıyor. Kurban sabah yeni bir gerçeğe uyanır.

İlk olarak, posta kutusunda, yırtıcıdan kısa bir not ve video ödemesiyle bilinmeyen bir e-posta adresinden ilginç bir e-posta mesajı bulur. Korkunç bir video izledikten sonra, çoğu kurban en büyük korkularının gerçekleştiğini öğrenmek için hemen kendi adıyla İnternet’te arama yapar. O zamana kadar, videolara bağlantılar, özellikle bloglar ve e-postalar aracılığıyla dünyaya dağıtıldıktan sonra çok fazla popülerlik kazandı, bazen bir Google aramasının neredeyse tüm sayfasının tamamı, her biri farklı bir başlık ve yorumlara sahip olan bu videolarla bağlantılarla dolu olabilir. Tam bir kabus.

Mağdur evliyse, şimdi karısıyla konuşmalı ve durumun nasıl ortaya çıkmasına izin verdiklerini açıklamalıdır. Hayal edebileceğiniz şey başlı başına oldukça zor bir iş olacaktır. İşverenleri, çocukları, diğer aile üyeleri, komşuları, iş ortakları ve hatta bazı haydutlar, onun gerçekten hamile bir çocuk veya pedofil olduğunu fark edebilirler. Bu aşamada, mağdurlar genellikle hukuki danışmanlık alırlar.

Bazı insanlar, özellikle de işverenleri bu videoları keşfettiyse ne zaman veya ne zaman olacağını bilmek isterler. İşverenler orada olduklarına göre, örgütlerini aşağılamak saldırgan bir hakarettir. Tabii ki, birçoğu kurbanlarla konuşurken aşırı şok yaşıyor. Onları rahatsız eden diğer sorunları ele almadan önce, hakaret avukatları olarak, videoları birden çok video barındırma web sitesinden derhal kaldırmayı tercih ediyoruz.

Bu oldukça hızlı bir şekilde yapılabilir, ancak ne kadar erken hareket edersek o kadar iyi olur, çünkü daha fazla zaman geçtikçe daha fazla bağlantı büyür ve videoların popülaritesi ve bunları bilgisayarlarına kopyalayan ve gelecekte dağıtan insan sayısı da artar. Ancak, bu videoların kaldırılması, ileride gösterilmeyeceklerini garanti etmez. Mağdurların, uzlaşan videolarının daha fazla dağıtımına ilişkin erken uyarılar sağlamak için 24 saatlik bir gözetim sistemine kaydolmaları önemlidir.

Bu videolar istendiği zaman çevrimiçi yeniden görünebilir. Her durumda, tüm hızlar İnternet’e bağlanır, bu nedenle bu videoların mümkün olan en kısa sürede video ana bilgisayar sitelerinden kaldırılması önemlidir.

Yırtıcı kadının eylemlerinin tam nedeninin ne olduğunu kesin olarak söyleyemem, ancak son zamanlarda bu vakaların çoğunu gördükten sonra, bu operasyonun arkasında gerçekten bir sistem olduğundan şüphem yok ve neredeyse kadın avcıların yaptığına ikna oldum. para için. Yasal olarak, tüm mağdurların bu tür davalarda, özellikle de gizliliğin ihlali nedeniyle mahkemeye gitme hakları vardır.

Dava sonuçta bizi yırtıcı hayvanın kimliğine götürse de, bu çok maliyetli olacak ve bu konuya istenmeyen ilave dikkat ve bununla birlikte mağdurların itibarına daha fazla zarar verecektir. Bu gibi durumlarda, herhangi bir reklam kötü reklamdır.

Polisin, esas olarak kaynak yetersizliğinden ve mağdurların resmi bir şikayette bulunmamaya karar vermesinden dolayı müdahale etmeye istekli ya da müdahale etme ihtimali yoktur. Kimseye neden olabileceği resmi mahvetmek için hayal gücünüzü bırakıyorum. Erkek kurbanların tespitlerini önlemek için isimlerini değiştirip başka bir şehre taşındıklarını gördüm. Ayrıca ailelerin dağılmasına ve bu sokağın kurbanı olduktan sonra erkeklerin intiharına tanık oldum.

Zaman içinde geri dönmek için yapılabilecek yasal olarak çok az şey var. Hiçbir tazminat düzeyi böyle bir davayı dinleyen mahkemeye başvurma hakkını kimseye ikna etmez. Bazen en iyi tavsiye kafanızı takip etmektir. Geriye kalan tek şey, sözcüğü yaymak, halkı bilgilendirmek ve çevrimiçi sohbet ederken insanları daha uyanık olmaları için eğitmektir. Bakım nedeniyle hayatlarının parçalandığını düşünen erkeklerin büyük çoğunluğunun suçlu veya hatta biraz dikkatsiz olabilecek masum kurbanlar olduğunu, ancak kesinlikle seks suçluları veya sapkınları olmadığını ve hak ettikleri yaşam cezasını hak etmediklerini hatırlamanız gerekir. günden güne gerçekleşebilir.

İnsanlar artık çevrimiçi sohbetin bazı tehlikeleri hakkında hem yetişkinleri hem de çocukları eğitmenin önemli olduğunu kabul ediyorlar. Bunlar yeni küresel toplumumuzun karanlık taraflarıdır ve muhtemelen gitmeyeceklerdir. Bu bilgileri sadece sizin gibi insanlara aktararak, interneti kendimiz ve gelecek nesil için daha güvenli hale getirebiliriz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status