Erkek arkadaşım sohbet odalarına bağımlı

Ana Sayfa / Erkek arkadaşım sohbet odalarına bağımlı

Erkek arkadaşım sohbet odalarına bağımlı

Turk Muhabbet     12-04-20     sohbet     Erkek arkadaşım sohbet odalarına bağımlı     162 Defa Okundu

Erkek arkadaşım sohbet odalarına bağımlı

S. Erkek arkadaşım çevrimiçi sohbetlere bağımlı. Ne yapabilirim?

(Marlene)

A. Erkek arkadaşınız, ister hayatında ister ilişkide olsun, açıkça sıkılıyor ve web’de bir şirket arıyor. Mutlaka bağımlılık yapmaz. Hoşlandığı şeyler hakkında konuşamayabilirsiniz ve bu nedenle konuşma sırasında sığınır. Ya da konuşmada ekstra uyarmaya ihtiyaç duyduğunu ve sohbet odalarını sevdiğini. Her iki durumda da, dikkat çekmezsiniz ve ilişkinizi ihmal eder.

İşte yapabileceğiniz bazı şeyler:

1. Bir sohbet odasına katılın ve kendi oyununuzla oynayın. Ona anlık mesajlar ve daha fazlasını gönderin. Bu, konuşmalarınıza yeni bir boyut ekleyebilir ve onları daha ilginç hale getirebilir.

2. Bu konuda nasıl hissettiğinizi bildirin ve zamanınızın bu şekilde kullanılıp kullanılmadığını nasıl soracağını sorun. Sonra ikinizin birlikte yapabileceğiniz başka şeyler olup olmadığını sorun.

3. Sizinle aynı zamana sahip olduklarında sitede geçirdikleri zamandan ödün verin. Yani her gün sohbet etmek için birkaç saatleri olabilir, belki ikiniz de benzer zamanları paylaşırsanız.

4. Ona işinden dışlanmış hissettiğini söyle çünkü sana vakti yok gibi görünüyor. Eğer devam ederse, onu ona bırakıp ne yaptığını görmelisin.

Bununla birlikte, hiç kimsenin hayatımızın tüm yönlerini yerine getiremeyeceğini unutmayın. Biz her zaman şu ya da bu şekilde dış mekan stimülasyonu arıyoruz. Anahtar, yaptığınız her şeyde dengeyi sağlamaktır. İnternet aynı zamanda birçok insan için bir yeniliktir. Bazen cevap, yenilik bitene kadar bir süre uçmasına izin vermek, arkadaşlarınızla dışarı çıkmak veya ona bakmak yerine eşit derecede ilginç bir şey bulmak. Eğer sadece onun ne yaptığını gösteriyorsanız, ya da onu dövüyorsanız, üzülecek ve yapmaya devam edecektir.

Hayatlarımızla ne kadar çok geçinirsek, başkalarına o kadar çekici geliriz çünkü bizim için koşmak zorundalar! Eğer her şey başarısız olursa, bir Hobi veya hak ettiğiniz şeye dikkat edecek ve tepkisinde hızlı bir değişiklik görecek birini de arayın!

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status