Dizüstü bilgisayar ve WiFi devrimi

Ana Sayfa / Dizüstü bilgisayar ve WiFi devrimi

Dizüstü bilgisayar ve WiFi devrimi

Turk Muhabbet     20-05-20     sohbet     Dizüstü bilgisayar ve WiFi devrimi     141 Defa Okundu

Dizüstü bilgisayar ve WiFi devrimi

Web’e erişim uzun zamandır hepimiz için bir sorun olmuştur. İnternet’te iyi bir nedenden dolayı oturum açmanın gerekli olduğu birçok kez olmuştur, ancak bu gerçekleşmez. Bu yüzden hayal kırıklığına uğradınız çünkü sohbet odasında bir arkadaşınızla tanışma şansını kaçırdınız. Wi-Fi erişimi, dizüstü bilgisayarınızı teller ve kablolarla kurmanın ve tüm kabloların doğru yere bağlandığından emin olmanın sıkıcı ritüelinden geçmenize gerek kalmadan web’e kolayca erişmenizi sağlar.

Yönlendirici olmadan, kablosuz bir ağı tamamlayamazsınız, geniş bant bağlantıya bağlanır ve yönlendiricinin erişim noktası dizüstü bilgisayarınızın, bilgisayarınızın ve video oyun konsolunuzun web’e bağlanmasına ve birbirine bağlanmasına izin verir. Kablosuz ağlar, kolaylık açısından en büyük yeni bilgisayar teknolojilerinden biri olduğu için piyasada birçok Wi-Fi yönlendirici var. Sıçrama yapmadan önce kablosuz avantaj ve dezavantajları düşünüyorsanız, tartmanın bazı avantajları vardır.

Birincisi, ağınızı Wi-Fi’ye bağlamak için tüm nedenlerden dolayı daha fazla kablo olmamasıdır.

Diğer bir avantaj, tüm kablosuz cihazlara tek bir Wifi erişiminin, tek bir İnternet bağlantısını birden fazla cihaz arasında paylaşmanın ucuz ve kolay bir yolunu sağlamasıdır. Ağınıza yalnızca açarak yeni bir cihaz ekleyebilirsiniz, hemen İnternet’e bağlanabilirler.

İnsanlar dizüstü bilgisayarlarını işleriyle, arkadaşlarıyla iletişim halinde olmak ve bilgi almak ve paylaşmak için taşırlar. Bu şekilde, İnternet’e erişebilir, konferanslar düzenleyebilir ve masaüstü bilgisayarlarının ofiste yapabileceği diğer birçok işlevi kullanabilirler.

Birçoğu Wi-Fi’yi insanlık tarihinin en büyük icatlarından biri olarak görüyor. WiFi’nin en büyük avantajı, işleri kolaylaştırmasıdır. Kablosuz ağ teknolojisi, İnternet bağlantınızı birden çok web cihazıyla paylaşmanın ekonomik ve kolay bir yolunu sunar. Daha fazla bilgi için http://www.laptop-support.net adresini ziyaret edin. [http://laptop-support.net/index.php/All-About-Laptops/].

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status