Dijital çağda akıllı telefon iletişimi

Ana Sayfa / Dijital çağda akıllı telefon iletişimi

Dijital çağda akıllı telefon iletişimi

Turk Muhabbet     18-05-20     sohbet     Dijital çağda akıllı telefon iletişimi     158 Defa Okundu

Dijital çağda akıllı telefon iletişimi

Elinizdeki akıllı telefon, dijital çağda iletişimi somutlaştırır. Artık bilgi almak için zamanınızı planlamanıza gerek yok. Akıllı telefonunuzun İnternet bağlantısı üzerinden veri (mesaj, görüntü, grafik, müzik) gönderebilir ve bu iletişimlere oluşturduğunuz veya yakaladığınız karmaşık verileri ekleyebilirsiniz. Size uygun bir zamanda size sağlanan verilere erişmeyi seçebilirsiniz. Akıllı telefonunuz size seçenekler sunar ve hayatınızı etkili bir şekilde yönetmek için kullanabilirsiniz. Ama şimdi insanlar bunu yapmıyor.

En aktif akıllı telefon kullanıcıları, telefon yeni verilerin geldiğini bildirdiğinde kesmeyi seçer. Özellikle bir yorum yapan, yeni bir sohbet dizisi başlatan, komik bir şaka veya resim eklediğinde veya Gossyp’e bir güncelleme yapılmasını ima ettiğinde, akıllı telefon kullanıcıları akıllı telefonlarını dahil etmek için gerçek bir kişiyle yaptığı konuşmada öldü. İnsanlar trafikte hareket ediyor, birinin akıllı telefonlarına gönderdiği trivia’ya odaklanıyor. Akıllı telefon, iletişim kurmanın sonsuz bir yolunu sunan tercih edilen endüstri haline geldi.

Hayat hikayenizi Facebook’ta ailenize, arkadaşlarınıza ve tüm yabancılara anlatın. Annenizin yayınladığınız en son YouTube videosunu görmesini istemiyorsanız Snapchat’i kullanın. Fotoğraflarınızı Pinterest beyaz tahtasında düzenleyin. Twitter’da Twitter hakkında yorum yapın. Akıllı telefon kullanıcılarının çoğu, akıllı telefonlarında, arkadaşları tarafından ziyaret edilen sosyal medya sitelerinde iletişim kurmalarına izin veren dört veya daha fazla uygulamayı (uygulamayı) aktif olarak kullanır. Paul Reverel bir akıllı telefona sahip olsaydı, Paul Revere’nin Google’ı tanıtıp okula gönderebilir ve tweet atabiliriz, çünkü hiçbir yere gitmemelilerdi. Bir akıllı telefon, iletişimde bir paradigma değişimi, hayatınızı gizleyebilir.

İletişim hayatınızı iyileştirmeli, değiştirmemeli. Yelken döneminde, gemiler büyük su kütleleri üzerinde yazılı mesajlar gönderdi. Geminin kaptanı yazılı bildirim için gerekli süreyi azaltmak amacıyla açık denizlerden (veya başka bir gemiyle) bir bayrak semaforu vasıtasıyla iletişim kurabilir. 19. yüzyılın sonlarında uygulanan telsiz telgrafisi de iletişim paradigmasını değiştirdi. Bu, geminin yelken açmadan iletişim kurmasını sağlayacaktır. Sizi kurtaran zamanı, maliyeti ve çabayı hayal edin. Ayrıca akıllı telefonunuza bakın. Günlük hayatınızdan daha fazla yararlanmak için akıllı telefonunuzu tasarlanmış bir şekilde kullanın. # Tag1writer

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status