Çocukların İnternet izleme ile çalışan izleme yazılımı arasındaki fark

Ana Sayfa / Çocukların İnternet izleme ile çalışan izleme yazılımı arasındaki fark

Çocukların İnternet izleme ile çalışan izleme yazılımı arasındaki fark

Turk Muhabbet     21-04-20     sohbet     Çocukların İnternet izleme ile çalışan izleme yazılımı arasındaki fark     200 Defa Okundu

Çocukların İnternet izleme ile çalışan izleme yazılımı arasındaki fark

İki tür İnternet izleme yazılımı vardır. Hepsi sizi farklı bilgisayar tehditlerine karşı korumak için birlikte çalışan bir dizi İnternet izleme aracı sunar.

Programın ilk türü, çocukları çevrimiçi ortamda güvenli tutmak için tasarlanmış bilgisayar izleme yazılımıdır – çocuğunuzu internetin tehlikelerinden ve tehlikelerinden korur. Çocuğunuzun İnternet’te güvenli bir şekilde gezindiğinden ve yetişkinler için uygun olmayan sitelere erişmediğinden ödev yaptığından emin misiniz? BBC News, 2007 yılında sekiz yaşındaki İngiliz çocukların pornografik web sitelerini ziyaret ettikten sonra uygunsuz bulunduğunu bildirdi. Bu, tüm yetişkin sitelerine erişimi engelleyen İnternet izleme yazılımı tarafından engellenmiş olabilir. Pedofillerin izlediği çevrimiçi sohbet odaları masum çocuklar için tuzaklardır. Bir İngiliz yargıç Lord Reed, adamı iki kıza şiddetli cinsel saldırı için on yıl boyunca hapsettiğinde, ebeveynleri sohbet odalarının “soyguncu ve manipülatör” olan yaşlı erkekler tarafından hedef alındığı konusunda uyardı. Keylogger yazılımı ile çocuğunuzun sohbet odasını ve e-posta etkinliğini takip etmek kolaydır. Family Key Logger, gönderdiğiniz tüm mesajları ve şifreleri görebilmeniz için bilgisayarınızda yapılan tüm tuş vuruşlarını kaydeder.

İşyerinde kullanılan İnternet izleme yazılımı sizi iş gücünüzden korumak için tasarlanmıştır. İşverenleri, İngiltere’deki küçük işletmeler için yılda yaklaşık 1,5 milyar £ ödeyen, kişisel e-posta göndererek ve internette sörf yaparak saatler geçiren işçiler olan “siber iticilerden” korur. Araştırmalar, şirketlerin bilgisayar istismarıyla karlarının% 15’ini kaybedebileceğini göstermiştir. Ancak, kişisel bilgisayar izleme yazılımını şifreleme ve güvenlik araçlarıyla birlikte kullanıyorsanız, bu sorunu çözebilirsiniz. Çalışanların engellediğiniz web sitelerine erişmesini engelleyebilirsiniz; İş yerinde müzik ve video dosyaları indirenleri yakalayın. oyun programları gibi yetkisiz programlar kullanıp kullanmadığını kontrol edin. Mükemmel tuş kayıt yazılımı, yaptığınız her tuş vuruşunu gösterir ve gönderdiğiniz her e-postayı gösterir. Ağ izleme yazılımı aynı anda en fazla 100 bilgisayarı izleyebilir – kullanıcılar hiçbir zaman bilemez çünkü program kendileri için görünmez kalır ve yalnızca kendi kontrolünüz altındadır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status