Çevrimiçi toplantılar için görüntülü sohbet

Ana Sayfa / Çevrimiçi toplantılar için görüntülü sohbet

Çevrimiçi toplantılar için görüntülü sohbet

Turk Muhabbet     13-04-20     sohbet     Çevrimiçi toplantılar için görüntülü sohbet     163 Defa Okundu

Çevrimiçi toplantılar için görüntülü sohbet

Net Meeting görüntülü sohbet, çeşitli alanlarda fikirlerin, bilgilerin ve uygulamaların başkalarıyla gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını kolaylaştıran yazılım alanında dikkat çekici bir gelişmedir. Net Meeting görüntülü sohbet, çok taraflı masaüstü video konferansı sağladığı için büyük bir avantajdır. Video ve Net Konferans Net Meeting o kadar gelişmiştir ki toplantı sahibi izin verilen bant genişliği dahilindeki bir konferans sırasında video ayarlarını değiştirebilir.

Net Meeting görüntülü sohbet gerçek zamanlı sohbet deneyimi sağlar. Bu, insanların uzun mesafelerde bile aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla iletişimde kalmasını sağlayan harika bir görüntülü sohbet özelliğidir. Görüntülü sohbet yazılımı, kullanıcıların genel ve özel görüntülü sohbet odaları oluşturmasına veya bunlara katılmasına ve web videoları göndermesine ve almasına olanak tanır.

Sohbet odaları, insanların çevrimiçi sohbet edebileceği çevrimiçi bir forumdur. Net Meeting görüntülü sohbet esas olarak iş ve eğitim web sitelerinde uygulama bulur. IRC, Jabber gibi çeşitli sohbet sistemleri ve popülerliğe sahip birkaç farklı patentli sistem vardır.

Net Meeting video, sesli ve veri konferansı, uyumlu ürünler kullanarak iş ortaklarıyla iletişim kurmak için endüstri standartlarına dayanmaktadır. Video telekonferans yeni bir düşük maliyetli grup video konferans hizmetidir. Web kamerası modu ve ultra hafif web kamerası modu olmak üzere iki çalışma modu sunulmaktadır. Web kamerası modu, ana bilgisayardaki herkesin izlemenize izin verdiği video sağlar. Süper web kamerası modu web kamerası moduyla aynıdır, ancak daha yüksek kare hızına sahiptir, bu nedenle video daha pürüzsüz ve daha kalitelidir. Tek dezavantajı, yüksek kaliteli videonun daha fazla bant genişliği kullanmasıdır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status