Çevrimiçi sohbet edin ve randevu alın

Ana Sayfa / Çevrimiçi sohbet edin ve randevu alın

Çevrimiçi sohbet edin ve randevu alın

Turk Muhabbet     17-04-20     sohbet     Çevrimiçi sohbet edin ve randevu alın     176 Defa Okundu

Çevrimiçi sohbet edin ve randevu alın

Bu “bir” bulmak … çevrimiçi tanışma siteleri nedeniyle bugün pek çok seçenek olduğundan daha iyi hissettiriyor. Cumartesi gecesi yalnız oturduğunuz bir gündür, çünkü siz bu “olanlar” ile arkadaşsınız. Bu kişiyle tanışmak istiyorsanız, giriş yapın ve milyonlarca ücretsiz çevrimiçi sohbet odasına göz atın!

Birinci veya ikinci bir tarihte sohbet etmek zor ya da hızlı bir kural yoktur, ancak yaklaşık bir hafta kadar önce e-postayla gönderdiğiniz bu kişiyle ortak bir şey varsa, bu da Flair’ı gerçek zamanlı olarak sohbet etmenizi ve keyfini çıkarmanızı önler!

Bazen Chit bazı insanlar için diğerlerinden daha kolaydır ve bu tür konuşmalarla uğraşırsanız, arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla pratik yapmak size çok yardımcı olabilir (tabii ki, arkadaşınız büyük ezmeye maruz kalan kişi değilse).

Kural olarak, sohbet servislerini kullanmayın. Kendiniz olmaya, doğal olmaya ve kirlenmeye çalışmayın. Ona yumurtalarını sevip sevmediğini veya mahkum olduğunuz için telefon için 10 p olup olmadığını sormayın. Eğer o ciddi tipte değilse sakız ile kurtulabilirsiniz, ama çoğunlukla buna değmez, bu yüzden oraya bile gitmeyin.

Sadece kendin ol, dürüst ve açık ol. Onlarla aynı seviyede bağlanabiliyorsanız, her şey yerinde kalmalıdır. Gülümseme ve zamanında bakış hakkında çok şey söylenebilir.

Uzun rüzgarlı şakalar anlatmaya çalışmayın. Komedyenler sizi yatakta güldürebilir, ancak Lee Evans veya Lee Mack değilseniz, bir gecede aynı şeyi yapabileceğinizi düşünmeyin. Sadece rahatla ve dikkat et. Söylediklerini dinleyin ve evet ya da hayırdan daha fazla soruları yanıtlayın. Size nasıl tepki gösterdiğine devam etmek için size fazlasıyla yeterli olacaktır.

Sohbet etmek istediğiniz bir şey bulun. Eğer spor yapmaya eğilimli iseniz spor, film, hatta örgü olabilir. Sakin hissettirin. Size cevap verdiğinde, mantıklı olmayın ve sadece dinleyin. Eğer onun hakkında konuştuklarının bir parçası değilseniz, yine de dinleyin ve konuşmayı farklı bir şekilde taşıyın. TV hakkında konuşmak her zaman iyidir – EastEnder’in son 10 yılındaki parsellerinde dolaşmasanız bile, aksi takdirde sizi oraya götürebilir.

Ona iltifat edin, herkes takdir edilmek ister. Ancak aşırıya kaçmayın. Kıskanç olun, kokulu değil.

Verebileceğin övgüler, “tatlı kokuyorsun”, “güzel gözlerin var” sözcüklerinden kıkırdayan sesini nasıl sevdiğine kadar değişebilir.

Bazı sohbet odalarında üye arayabileceğiniz numaralar vardır. 070 numaraları, 0207 numaraları, 07036 numaraları, 070111 numaraları, 07012 numaraları, vb. Sohbet ve tarih servisleri ve 08 telefon numaraları için kullanılır. Fiyatları sabit hat numaralarından 10 rpm ile 50 rpm arasında değişmektedir. Cep telefonları her zaman farklıdır, bu yüzden aramadan önce her zaman servis sağlayıcınıza danışın. 09 gibi yetişkin sohbet numaraları, normal sohbet ve mahkeme hizmetleri için değil, genellikle cinsel hatlar için kullanılır ve dakika başına 1,50 £ ‘a kadar çıkar. Öte yandan kızların sizi karşılamasını bekleyen hatta 090’ı arama, çünkü 9/10 bunu yapmayacaklar.

İnternette şu ana kadar birini bulmak gerçekten güvenli ve toplantıda önlemler sunuyor. Her zaman halka açık bir yerde buluşuruz ve birisine nereye gittiğinizi ve nereye gittiğinizi bildiririz (başka bir yere taşınıyorsanız onlara bir metin veya hızlı bir çağrı gönderin).

Kim bilir, gelecek yıl sadece yolda yaşayan o özel kişiyi bulabilirsiniz, ancak ilk önce onlarla yüz yüze konuşmaktan çok korktunuz – onu görmek için daha az güvendiğinizde web’de çıkmak çok daha kolay. yüzü.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status