Çevrimiçi sohbet ederken alınacak önlemler

Ana Sayfa / Çevrimiçi sohbet ederken alınacak önlemler

Çevrimiçi sohbet ederken alınacak önlemler

Turk Muhabbet     09-04-20     sohbet     Çevrimiçi sohbet ederken alınacak önlemler     178 Defa Okundu

Çevrimiçi sohbet ederken alınacak önlemler

İlk kez çevrimiçi sohbet edenler için, hiçbir şey ödemeden uzak bir arkadaşınızla konuşabilme deneyimine tarif edilemez bir heyecan var. Şimdiye kadar, bu kişiler cep telefonları aracılığıyla denizaşırı biriyle iletişim kurarken saatine dikkat etmek zorunda kaldılar. Büyük telefon faturaları ödeyerek cüzdanlarında bir delik yakmak istemediler. Online sohbet odaları onlara istedikleri kadar ücretsiz konuşma fırsatı sunuyor. Ayrıca böyle bir sohbet odasına katılmayı kabul ederseniz, önce arkadaşlarınızla tartışmanız ve hangi sohbet sitesini kullandıklarını öğrenmeniz önerilir.

Yeni bir siteye katılmak ve arkadaşlarınızdan katılmalarını istemek yerine bu siteye katılmanız iyi bir fikir olacaktır. Ücretsiz ve ücretli iki tür sohbet sitesi olduğunu unutmayın, kayıt olurken bunu aklınızda bulundurun. Kayıt işlemi oldukça basittir ve çevrimiçi bir form doldurup göndermeyi gerektirir. Birkaç saniye içinde, web sohbetini etkinleştirme hakkında bilgi içeren bir e-posta alacaksınız. Bu tür kanallarda sohbet ederken birkaç şeye sahip olmalısınız.

Adresiniz ve telefon numaranız gibi ayrıntılarla yabancılarla asla eğlenmeyin. İnternette insanların rahatsız olduğu sayısız vaka var. En iyisi sadece arkadaşlarınla ​​sohbet edersen. Bir sohbet oturumundan önce ve sonra, bilgisayarınızdan tüm oturum geçmişini ve çerezleri temizleyin. Kulak misafiri olanlar, kredi kartı numaraları, banka hesap numaraları ve şifreler gibi önemli verilerinizi sabırla beklemektedir.

Mümkünse, görüşme sırasında bankanıza başvurmayın veya tarayıcının başka bir bölümünde kredi kartı kullanmayın. Web’de yeni bir arkadaş bulduğunuzda, onlarla bir metin veya sesli sohbet yapın ve onlarla asla web kamerası oturumu yapmayın, çünkü gerçekte iddia ettikleri şey olduklarına dair bir garanti yoktur. Çevrimiçi sohbet, temel bilgilere sadık kalır ve akıllı olmaya çalışmazsanız saatlerce keyif verir. Arkadaşınız çok sevimli olmayabilir, ancak ünlü bir şeytanın bilinmeyen bir azizden daha iyi olduğunu unutmayın.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status