Çevrimiçi mağazalar satın almak için anında mesajlaşma

Ana Sayfa / Çevrimiçi mağazalar satın almak için anında mesajlaşma

Çevrimiçi mağazalar satın almak için anında mesajlaşma

Turk Muhabbet     28-04-20     sohbet     Çevrimiçi mağazalar satın almak için anında mesajlaşma     148 Defa Okundu

Çevrimiçi mağazalar satın almak için anında mesajlaşma

E-ticaret web siteleri şimdi-birkaç gün etkili müşteri hizmeti sunmak için çeşitli telekomünikasyon teknolojilerini tercih etti. E-ticaret web sitesi yardım hattı hizmetleri veya e-posta destek hizmetleri genellikle müşteriler için bir güçlüktür. Gerçek zamanlı olarak sohbet edebilme, müşterilerin ürünün boyutu, rengi ve kalitesi hakkında burada ve orada satıcıyla iletişim kurabildiği modaya uygun bir teknolojidir.

Anlık mesajlaşma, müşterilerin bir ürün veya hizmet satın alırken ayrıntılı sorular sormalarını sağlar. E-ticaret satıcıları genellikle canlı sohbet programlamasının SSS’deki bir yanıtı haklı çıkaracak kadar yaygın olmayan ancak işlemi sonlandırabilecek belirli sorguları ele almalarına izin verdiğini bildirir.

Anlık Mesajlaşma (IM) aracı, kullanıcıların noktadan noktaya HD video görüşmeleri yapmalarına olanak tanır. HD görüntülü görüşme, müşterilere e-ticaret iş destek hizmetlerini kullanma konusunda zengin bir deneyim sunar. Hem müşteriler hem de satıcılar için e-ticaret web sitelerinde, gerçek zamanlı görüntülü sohbetin avantajları şunlardır: gerçek zamanlı kişiselleştirilmiş müşteri desteği. Müşteri hizmetleri temsilcileri web ekranlarını müşteriye teslim edebilir, rotayı web sitesine dağıtabilir ve sitenin sayfasına ve hakkında bilgi aldıkları ürünlere yönlendirebilir. Müşteriler nesneyi yakından görür. Temsilciler ayrıca, bir nesne hakkında en iyi nasıl bir şey yapılacağına ilişkin stratejiler hakkında sorgularda bulunma konusunda müşterilere yardımcı olabilir. Topluluk tartışmalarından ve müşteri desteğinden bireysel ilişkilendirmeler oluşturun. E-ticareti daha becerikli ve eğlenceli hale getirin.

Anlık mesajlaşma nasıl kullanılır:

Müşteriler e-mağaza sitesinin her sayfasında canlı görüntülü sohbet seçeneğini etkinleştirerek satıcılardan gerçek zamanlı ve anında destek almak için görüntülü sohbet seçeneğini tıklayabilirler. Burada, tek yönlü veya iki yönlü görüntülü sohbet sunulmaktadır, bir şekilde müşterinin görüntülü sohbet olması gerekmez. Bir şekilde, görüntülü sohbet yalnızca müşteri destek yöneticisinin videosunda müşteri tarafından görülebilir. Belirli ticaret şirketleri web sitesini araştırabilir, birime önerilerde bulunabilir, envanter hakkında düşünebilir, ürün özelliklerini sergileyebilir ve envanter ve örnek istatistikleri araştırabilir.

Çevrimiçi mağaza alıcıları için anlık mesajlaşmanın avantajları:

Çevrimiçi mağazalarda görüntülü sohbet etme özelliği, web sitesini daha güvenilir hale getireceği, satış olası satış sayısını artıracağı ve ürün reddi sayısını azaltacağı için e-ticaret hedeflerini yeniler. Aşağıdakiler, müşteriler için gerçek zamanlı video desteğinin farklı avantajlarıdır:

• ürünü görselleştirebilir

• Ürünün kullanılabilirliğini boyuta ve renge göre kontrol edin

• Satış şirketleriyle görüşürken ürün hakkında net bir bilgi vardır.

• Her ne kadar gerçek zamanlı görüntülü sohbet müşterileri gerçek fiziksel satın alma işleminden kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi yaşayabilir.

• Müşteri ürünün nerede hasar gördüğünü veya ürünün nasıl iyi çalışmadığını açıkça gösterebileceğinden, şikayetler veya satış sonrası destek daha da geliştirilir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status