Cep telefonunuzdan çevrimiçi sohbet etme

Ana Sayfa / Cep telefonunuzdan çevrimiçi sohbet etme

Cep telefonunuzdan çevrimiçi sohbet etme

Turk Muhabbet     16-05-20     sohbet     Cep telefonunuzdan çevrimiçi sohbet etme     154 Defa Okundu

Cep telefonunuzdan çevrimiçi sohbet etme

Cep telefonları, sadece çağrı almak ve almak için kullanılan cihazlar oldukları için uzun bir yol kat etti. Teknolojinin aralıksız adımları ile cep telefonu bilgi, iletişim ve eğlence için kullanılan bir cihaz haline geldi. Çevrimiçi sohbet, insanlarla iletişimde kalmanın harika ve kabul edilen bir yoludur ve sohbet ve anlık mesajlaşma yazılımını kullanarak çevrimiçi arkadaşlarınızla bağlantı kurmanın birkaç yolu vardır. Telefonunuzdaki en ünlü üç IM:

Biftek:

Fringit, çeşitli ağlarda arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza yardımcı olmak için IM yazılımını indirmeyi, kullanmayı ve yapılandırmayı kolaylaştırır. Tek yapmanız gereken yazılımı indirmek ve cep telefonunuza kurmak ve Fring ağında bir hesap oluşturmak. Bunu yaptıktan sonra, tüm sosyal ağ profillerinizi Fring hesabınıza eklemeniz gerekecek ve sosyal ağ arkadaşlarınızla iletişim kurmaktan keyif alacaksınız.

Nimbuzz:

Nimbuzz, aralarında en yaygın kullanılan ve popüler anlık mesajlaşma yazılımıdır. Ayrıca bazı cep telefonlarına yerleştirilmiştir ve kullanımı oldukça kolaydır. Bazı ek özellikler veya yazılımlarını diğerlerinden farklı hale getirmek için sunacakları bazı ipuçları hariç, bu sohbet anlık iletilerinin tümü aynıdır.

Bunlar cep telefonları için en ünlü iki anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Nimbuzz, arayüzünde hiçbir reklam göstermezken Fring burada ve reklamda kaçmaya çalışır. Bununla birlikte, her iki yazılım programı da iddia ettiklerini yapar – cep telefonunuzdaki sosyal ağınız hakkında konuştuğunuzda size en iyi deneyimi sunar.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status