Canlı Sohbet yazılımı – çevrimiçi satışlar için web tabanlı müşteri hizmetleri: ürün bir zorunluluk haline gelir

Ana Sayfa / Canlı Sohbet yazılımı – çevrimiçi satışlar için web tabanlı müşteri hizmetleri: ürün bir zorunluluk haline gelir

Canlı Sohbet yazılımı – çevrimiçi satışlar için web tabanlı müşteri hizmetleri: ürün bir zorunluluk haline gelir

Turk Muhabbet     08-05-20     sohbet     Canlı Sohbet yazılımı – çevrimiçi satışlar için web tabanlı müşteri hizmetleri: ürün bir zorunluluk haline gelir     164 Defa Okundu

Canlı Sohbet yazılımı – çevrimiçi satışlar için web tabanlı müşteri hizmetleri: ürün bir zorunluluk haline gelir

“Üzgünüm, değil mi?” Başlıklı üniforma ve isim plakasında kaç kez koridor taradınız? Çoğu alıcı gibiyseniz, güvenebileceğinizden daha fazlası vardır. Çalışanlar yardım sunar ve bu genellikle doğru ürünü bulmaya veya ürünün alıcı için doğru olduğundan emin olmaya yardımcı olur.

Çevrimiçi bir mağazadan yanıt alma işlemi çok daha karmaşık olabilir. Fiziksel bir mağazada, sorular bir mağaza çalışanının yardımıyla veya müşterinin kendi gözlemi yoluyla cevaplanır. Çevrimiçi mağazanın sıkça sorduğu sorular varsa, müşteri telefonu almak ve yardım beklemek veya e-posta göndermek ve bir cevap beklemek için çevrimiçi mağazayı satın alma sürecini terk etmek zorunda kalır. Çevrimiçi satın alma hızlı ve kolay olmalı ve yavaş yanıt sürelerinden rahatsız olmamalıdır. Canlı bir sohbet programı, çevrimiçi ticarette rahat etmenize yardımcı olabilir.

Sohbet yazılımı çeşitli nedenlerle bir web işletmesi için yararlıdır.

1. Hızlı ve kolay çevrimiçi yardım sağlar.

Gerçek zamanlı sohbet yazılımıyla, tam olarak (çevrimiçi) ve başkalarını kullanmadan (telefon veya e-posta hesabı gibi) tam zamanlı olarak gerçek zamanlı gerçek zamanlı yardım ve gerçek zamanlı müşteri desteği sağlayabilirsiniz. İşlem hem müşteri hem de satıcı için kolaydır.

2. Para ve kaynak tasarrufu sağlar.

Telefon desteği her zaman mevcut olsa da, gerçek zamanlı çevrimiçi destek daha ucuzdur, bu da serbest hat tıkanıklığını ve ek telefon operatörlerini azaltır. * Sohbet sistemi ayrıca, sohbet operatörlerinin Sık Sorulan Sorular’a önceden hazırlanmış cevaplar göndermesine ve müşterileri sitedeki sayfalara anında kopyalayıp yapıştırmasına izin vererek zaman kazandırır.

3. Sepet terkini azaltır ve satışları artırır.

Yanıtlanmamış bir soru, web müşterilerinin satın alma işlemlerini eksik yapabilir ve onları kim suçlayabilir? İhtiyacınız olan yardımı tam olarak doğru zamanda almak için fiziksel bir mağaza çalışanını avlayamazsanız, ürününüzden ayrılabilirsiniz. Hızlı soruları yanıtlayarak, göz atma-satın alma oranınızda bir artış göreceksiniz. Gerçek zamanlı sohbet programında yaşayan kişiye kolay erişim, müşterinin satın alma işlemine olan güvenini artırır, bu da satıcının memnun ve geri dönen bir müşteri oluşturma yeteneğini artırır.

İnternet tüketicilerinin yaklaşık yüzde 62’si, müşteri hizmetleri mevcutsa çevrimiçi olarak daha fazla ürün satın alacaklarını söyledi. ** Canlı sohbet yazılımı çok önemli hale geldi ve sadece sitenizde işinize fayda sağlayacak bir şey değil, aynı zamanda zarar verebilir. o!

* Bir sohbet operatörü bir seferde sınırsız sayıda sohbet alabilir

** Andersen Consulting tarafından yapılan bir ankete göre

Bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz, Volusion Live Chat yazılımı

http://volusion.com/

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status