BlackBerry Curve 9360 İnceleme

Ana Sayfa / BlackBerry Curve 9360 İnceleme

BlackBerry Curve 9360 İnceleme

Turk Muhabbet     20-05-20     sohbet     BlackBerry Curve 9360 İnceleme     151 Defa Okundu

BlackBerry Curve 9360 İnceleme

Bugün manşet yapan yeni bir mobil cihaz var. BlackBerry Curve 9360, dalgalar çıkaran ve verileri yayınlanmadan önce parçalayan en yeni BlackBerry’dir.

BlackBerry Curve 9360’taki yenilikler neler?

Arkadaşlarınızla iletişim halinde kalabilir ve aynı zamanda şık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bu eşsiz cep telefonunu gördüğünüzde, iyi görünebilir ve iyi hissedebilirsiniz. Yaşamınızın tüm yönlerini istediğiniz yerde, istediğiniz zaman ve paylaşmak istediğiniz her şeyi paylaşabilirsiniz.

Kaygan görünümü ve kullanımı kolay arayüzü, aksesuar olarak isteyen insanlar için dostça hale getirir. Uygulamaları çalıştırmak veya iş için kullanmak isteyen kişiler için yeterince bilgilidir. En iyi malzemelerden yapılmış hafif bir malzemedir ve hareket halindeki sosyal olarak aktif insanlar için zorunlu olmalıdır. Bu telefonla arkadaşlarınız ve akrabalarınızla iletişimde kalabilirsiniz.

BlackBerry 9360’ınızı kullandığınızda gerçek zamanlı sosyal uyarılar alırsınız. Güncelleme almanın en güzel yanı, gerçek zamanlı güncellemeler almak için oturum açmanıza veya uygulamayı başlatmanıza bile gerek kalmamasıdır. BBM teknolojisi ile bağlantıda kalın ve arkadaşlarınızdan ve sevdiklerinizden sosyal güncellemeler alın. Facebook’ta oturum açtığınızda, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle gece sohbet edebilirsiniz. Arkadaşlarınıza mesaj göndermek, resimlerinizi ve medyalarınızı paylaşmaktan sadece bir tık uzaktasınız. Tüm etkinliklerinizi tek bir takvimde birleştirerek hayatınızdaki tüm önemli şeyleri takip edebilirsiniz.

Tüm yeni yakın alan iletişimleriyle bağlantı kurun ve bağlantıda kalın. Mesajları, resimleri ve canlı içeriği NFC özellikli bir cihazı olan herkesle paylaşabilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları BlackBerry Music Store’dan da indirebilir ve satın alabilirsiniz.

BlackBerry 9360 en son teknoloji olan BlackBerry 7’yi kullanır. Yeni ve geliştirilmiş BlackBerry 7 teknolojisi, içeriği kolay ve doğru bir şekilde yüklemenize ve yüklemenize olanak tanır. Grafikler güçlüdür, birden fazla siteye göz atmanıza ve pikselsiz video izlemenize olanak tanır. BlackBerry 9360 cihazını açtıktan sonra mobil cihaz deneyiminiz bir daha asla aynı olmayacak.

Favori uygulamalarınızı telefonunuzda çalıştırmaya başladıktan sonra, hazırsınız. Bu yüksek güçlü telefonla, istediğiniz tüm oyunları oynayabilir ve en sevdiğiniz sitelere göz atabilirsiniz. Sıvı grafik teknolojisi, bu teknolojiyi daha sorunsuz çalıştırmanıza ve İnternet’te gezinirken yumuşak bir geçiş kullanmanıza olanak tanır. Bu teknoloji çok hassastır ve parmaklarınızın ucuyla anında sonuç verebilir. En son BlackBerry teknolojisi ile tüm içeriğinizi düzenleyin ve keyfini çıkarın.

BlackBerry Curve 9360, en sevdiğiniz sosyal akışların bir listesini oluşturmanıza olanak tanır. En sevdiğiniz blog’ları, tweetleri ve diğer sosyal yayınları düzenlemenize yardımcı olarak güncel kalmanızı sağlar.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status