Bilgisayarınızdaki WhatsApp ve diğer bazı WhatsApp ipuçları

Ana Sayfa / Bilgisayarınızdaki WhatsApp ve diğer bazı WhatsApp ipuçları

Bilgisayarınızdaki WhatsApp ve diğer bazı WhatsApp ipuçları

Turk Muhabbet     19-05-20     sohbet     Bilgisayarınızdaki WhatsApp ve diğer bazı WhatsApp ipuçları     142 Defa Okundu

Bilgisayarınızdaki WhatsApp ve diğer bazı WhatsApp ipuçları

WhatsApp en popüler ve yaygın olarak kullanılan mesajlaşma uygulamasıdır. Kuşkusuz, bu, mobil gadget’ların reklamcılıkta kullanım şeklini değiştirdi. WhatsApp reklam kampanyanıza uygulayabileceğiniz bazı ipuçları.

İletişim numaranızı düzenleyin:

WhatsAp hesabınızla ilişkili iletişim bilgilerini değiştirmeyi planlıyorsanız, WhatsApp mevcut bir kişi numarasını yenisiyle değiştirmek için harika bir özellik sunar.

Tek yapmanız gereken “Ayarlar” a gidip “Hesap” a tıklamak. “Numarayı düzenle” yi bulacaksınız, ona dokunun ve mevcut ve yeni irtibat numaralarınızı girin. Bu iletişim numarasını güncelleme işlemi, hesap bilgilerinizi, gruplarınızı ve ayarlarınızı yeni numaraya taşıyacaktır.

WhatsApi’nin en son özelliğini devre dışı bırakın:

WhatsApi’nin en son özelliği, kişilerinizin WhatsApp’taki en son görünürlüğünü bulmanın harika bir yoludur. Son görüleni gizlemek için Ayarlar menüsüne gitmeli ve bir hesap seçmelisiniz. “Gizlilik” sekmesine dokunun ve “Son Görülenler” i seçin, ardından WhatsApp’ta en son kullanılabilirliğinizi göstermek istediğinizi seçin.

Üç seçenek vardır. İstediğiniz gibi “Herkes, kişilerim ve hiç kimse” seçeneğini seçmelisiniz.

WhatsApi hesap kilidi:

WhatsApi Lock, mesajlarınız ve bilgileriniz hakkında güvende hissetmenize yardımcı olan inanılmaz bir özelliktir. WhatsAp hesabınızı kilitlemek için Google Play Store’da “Sohbet Kilidi” uygulamasını yüklemeniz gerekir.

Sohbet Kilidi, WhatsApp dahil olmak üzere birçok Messenger’a sahiptir. Mesajlarınızı ve verilerinizi korumak için farklı otomatik kilit süreleri ve şifreler kullanarak WhatsApp’ı ve diğer Messenger’ları kilitleyebilirsiniz.

Silinen WhatsApp ileti dizilerini alma:

Bazen WhatsApp’tan istenmeyen konuşmaları ve bilgileri silmek de önemli mesajları ve verileri siler ve bunları geri alabiliriz. WhatsApp, önceki dönüşümlerden yararlanmanıza ve bunları geri yüklemenize ve geri yüklemenize olanak tanıyan bir yedekleme özelliği sağlar.

Tek yapmanız gereken WhatsApp hesabınızı kaldırıp yeniden kurmaktır. Yükleme sırasında, WhatsApp sizden geçmişinizi ve sohbetlerinizi geri yüklemenizi isteyecek, eski mesajları geri yüklemek için Tamam’a dokunun.

Tüm hesabınız hakkında bilgi almak için WhatsApi istatistiklerini bilmek, pop-up bildirimleri ayarlamak, WhatsApi’yi numarasız kullanmak, WhatsApi resim ve videolarını telefon galerisinden gizlemek, WhatsApi deneme paketini genişletmek, istenmeyen kullanıcıları engellemek gibi başka pek çok numara var. , durumunuzu ve profil resminizi vb. gizleyerek, ancak beğenebileceğiniz sonuncusu.

Bilgisayarınızda WhatsApp Nasıl Kullanılır ve Telefonunuzla Senkronize Edilir

WhatsApp sadece mobil cihazlarda çalışmaz; ayrıca bilgisayarınızda da çalışır. WhatsAp hesabınız varsa, içeriğini bilgisayarınızda kullanmak üzere senkronize edebilirsiniz. Bu özellik yalnızca Google Chrome tarayıcısında kullanılabilir. WhatsAp bilgileri mobil cihazınız ve bilgisayarınız arasında da senkronize edilir.

Hesabınızdan çıkış yapana kadar, bildirimler bilgisayarınızdaki WhatsApp’ta görünecektir. Bu senkronizasyon Bluestacks ile veya Bluestacks olmadan yapılabilir. İşlem gerçekten basit:

Bluestacks olmadan senkronizasyon:

WhatsAp’ı Bluestacks kullanmadan bilgisayarınızda çalıştırmak için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

1. Adım: Chrome tarayıcınız yoksa, bilgisayarınıza indirip yükleyin.

2. Adım: ve URL’yi girin ” https://web.whatsapp.com/ “Chrome adres çubuğu.

Adım 3: Talimatlar sayfasında bir QR kodu görünür, işletim sisteminize ve cep telefonunuza göre talimatları izleyin. WhatsApp Web Bir QR tarayıcısı almak için WhatsApp Web’e gidin.

Adım 4: QR kodunu tarayın ve senkronizasyon işlemini tamamlayın.

İşlem tamamlandığında, mesajlarınızı hem bilgisayarınızda hem de cep telefonunuzda kullanabilirsiniz. Senkronizasyonu kapatmak için oturumu kapatmanız yeterlidir.

Bluestacks ile senkronize et:

WhatsApp hesabınızı bilgisayarınız ve mobil cihazınız için aynı kişi numarasıyla senkronize etmek için Bluestacks’tan yararlanın. Bluestacks ile Facebook, Hangouts, WhatsApp ve daha fazlası gibi çeşitli Messenger’lara aynı anda bağlanabilirsiniz. Size yardımcı olacak adımlar şunlardır:

Adım 1: İlk olarak Bluestacks yazılımını bilgisayarınıza indirin ve kullanmak için WhatsApp’ı çalıştırın.

Adım 2 Bluestacks Cloud Connection uygulamasını akıllı telefonunuzdaki veya mobil cihazınızdaki Google Oyunlar Mağazasından indirin ve yükleyin.

3. Adım: Yüklemeden sonra uygulamayı mobil cihazlarınızda açın; PIN’inizi girmeniz istenir.

Adım 4: Bilgisayarınızda Bluestacks’ı açın ve buluta bağlanmak için “ayarla ve seç” e gidin. Telefonunuza bir kayıt anahtarı gönderilir.

5. Adım: Kayıt anahtarını mobil uygulamanıza girin, ardından Bluestacks mobil uygulamasında senkronizasyon seçeneğini belirleyin.

Artık Bluestacks’tan yararlanarak hem bilgisayarınızda hem de cep telefonunuzda WhatsApp’ı kullanmaya hazırsınız.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status