Bana arkadaşlarının kim olduğunu söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim

Ana Sayfa / Bana arkadaşlarının kim olduğunu söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim

Bana arkadaşlarının kim olduğunu söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim

Turk Muhabbet     03-05-20     sohbet     Bana arkadaşlarının kim olduğunu söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim     158 Defa Okundu

Bana arkadaşlarının kim olduğunu söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim

Birçoğu için, bilim insanlarını içeren dostluk aslında belirli kısıtlamalar ve sınırlar olmaksızın bir tür gayri resmi kategoridir. Örneğin, bir kişinin arkadaş olduğunu söylediğinizde, onun okuldaki arkadaşınız olduğunu veya ofisteki arkadaşınız veya herhangi bir iş kategorisindeki arkadaşınız olduğunu söylemezsiniz. Genellikle, arkadaşlık, her zaman taraflara bağlı olan, belirli bir süre boyunca verdiğiniz ve aldığınız ilişkiyi ifade eder.

Arkadaşlık derecesi genellikle ilişkinin ortaya çıktığı koşullara bağlıdır. Okulda bir sınıf arkadaşıyla olan arkadaşlık derecesi, bir komşunun arkadaşıyla olan arkadaşlık derecesinden farklıdır. İş yerinde bile, bir kişinin ofis çalışanları ile olan farklı dostlukları, askerler arasındaki dostluklardan farklıdır. Çoğu durumda, bir şirketin belirli bir şirkete bağımlı olması, bunlar arasındaki dostluk derecesini ölçer.

Bu konudaki arkadaşlıklar, daha önce bir kez, iki veya üç kez tanışmış olsanız bile, arkadaşlarınız olarak düşünebileceğiniz sıradan arkadaşlar, uzun süreli arkadaşlar, gençliğinizden beri tanıdığınız insanlar, komşularınız ve en iyi arkadaşlar gibi birçok form alır. her zaman bulunduğunuz barlarda veya gruplarda sevdikleriniz gibi, ve ne olursa olsun, sahip oldukları her şeyi ve sizinle paylaşın. En iyi arkadaşlar arasındaki bu paylaşım sadece maddi şeylerle sınırlı değildir, aynı zamanda arkadaşlarını tutmak ve dinlerini ve diğer duygusal meselelerini takip etmeleri için onlara danışmanlık vermek gibi zihinsel ve duygusal paylaşımları da içerir. Günlük yaşamınızın tüm yönlerini paylaşarak, bazen arkadaşlık mesajlarını, arkadaşlarınız arasındaki arkadaşlığı derinleştiren güzel arkadaşlık mesajlarını kullanırsınız.

Ancak, dostluğu kendi yararlarına kullanan birçok insan var. Bu tür insanlar için, kurdukları dostluk nedeniyle hedeflerine ulaştıklarında, aniden onlara yardım eden arkadaşları tehdit etmeleri üzücü. Bu insanlar, faydalar ve çocuklar arasında bir dostluk olarak kabul edilebilecek kişilerdir. Sadece tutkularını onlarla paylaşan insanlarla arkadaşlık edenler de var.

Bu insanlar, seçici arkadaşlıklar arayan insanlar olarak sınıflandırabileceğimiz kişilerdir. Bu kategori, farklı hobilere veya etkinliklere katılan insanları, çok fazla değer verdiklerini içerir, eğer benzer bir çabaya sahip olduğunuzu bilirlerse, sizi böyle bir aktivitede bir arkadaş olarak görmeye çalışırlar. Örneğin, at tutkusu olan bir kişi, at yetiştiriciliği yapan bir kişiyle kolayca arkadaş olabilir. Ve eğer bir SCUBA tutkunuysanız, birbirinizle tanıştıktan sonra su altı fotoğrafçısı ile kolayca arkadaş olabilirsiniz.

Bu tür arkadaşlıklar, cep telefonu çalmak, SMS mesajları göndermek, zarafet metinlerini paylaşmak ve bir kişinin aynı alana ilgi duyan başkalarıyla arkadaş olması gereken diğer özel beceriler gibi hobilerle sınırlı değildir. . Ayrıca içme, kumar oynama ve kadın kadınlarla etkileşim gibi olumsuz alışkanlıklara da başvurabilirler. Bu yüzden, “Bana arkadaşlarının kim olduğunu söyle ve sana kim olduğunu söyleyeyim” deriz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status