Aşk Sohbet Chat

Ana Sayfa / Aşk Sohbet Chat

Aşk Sohbet Chat

Turk Muhabbet     31-10-19     sohbet     Aşk Sohbet Chat     4391 Defa Okundu

Aşk Sohbet Chat cesaret ister, devasa bir yürek ister. Aşk hayata karşı işlenilen en doğru suç ortaklığıdır, Aşk yaşamın tek düzeliğine, tüm sıradanlığına en soylu başkaldırıdır. Ondan korkup kaçmak hiç hiç kimseye yakışmaz. Ve normal olarak Aşkı kabahatlamak, yargılamak, karalamak inkar etmek de asla yakışık olmaz Niçin Aşk? Nedir bu aşk denilen şey, elle tutulmaz gözle görülmez bir şeyse nedir bu yaşanan somut acılar, güzellikler? Tek başına aşkı tanımlamak her şey’den soyutlamak mümkün mü? Hayır ! Aşk bugünlerde bazılarına göre plastikten bile yeniden yapıldı. Dünyada yaşanmış olan suniliğe doğru gidiş aşkın etrafını sardı. Nedir şu aşk…? Aşk hayatın bize hazırladığı en güzel sürprizdir, bundan dolayı de kalpleri ne zaman ele geçireceği hiç belli değildir.

Aşk sohbet Chat

Daha ne işe yaradığını bile anlayamadan onun hükümdarlığına giriverir siniz.

Aşk Sohbet Chat en yalın halde anlatılan tek kavramdır o, adı kendisidir aslına bakarsanız. Onu anlatmak için sonu gelmez cümleler kurmanıza gerek yoktur, “Aşık oldum” dediğiniz an akan sular durur, minnacık çocuk bile sizi kolaylıkla anlayabilir, çünkü aşkın dili tektir.

k Google de aranan kelimelerin başında gelir ki suretini bizler ayarlaya bilseydik eğer ve kime niçin aşık olduğumuzu anlayabilseydik, sohbet sırrını da çözerdik herhalde. Fakat o vakit da aşkın insanı alıp götüren büyüsü tamamen kaybolurdu. Aşk hayata karşı işlenen en güzel ve en doğru suç ortaklığıdır, aşk yaşamın bütün tekdüzeliğine, bütün sıradanlığına en soylu isyandır.

Ondan korkup kaçmak hiç kimseye yakışmaz. Ve elbet yaşanılan Aşk Sohbet Chat kabahatlamak ,yargılamak, karalamak, inkar etmek de aşka yakışık kalmaz. Bu önce haksızlık, kendinize saygısızlık olur. İnsan sonuna kadar savunmalı aşkını, karşılık görmese de, acı çekeceğini hissetse de, yarın terk edileceğini bilse de, ailesini karşısına alacağını bilse de taviz vermemeli aşkından, “Seni Seviyorum” diyebilmeli Muhabbet etmeli göğsünü gere gere.

Aşk iste o süre aşktır.

Ve bunun doğrusu yanlışı yoktur, aslına bakarsanız aşkın kendisi doğrudur, kime karşı duyuluyorsa bu aşk, doğru insanda işte odur. Aşkın sureti yoktur, hep hazırlıksız yakalar insanı. Evli olmanız, sevgilinizin olması, Chat yapmanız bir ayrılığın taze yaralarını kurutmaya çalışmanız, bağlılıktan korkmanız, ailenizden çekinmeniz, hatta sevilenin hapse girmesi bile onun hiç mi hiç umurun da değildir.

İşte aşk bütün bunlara tek başınıza karşı gelebilme yürekliliği dir

belki de yeni hayata geçebilme yolu… Aşkın ne zaman gelebileceği belli olmadığı şeklinde, ne vakit gideceği de hiç belli değildir. Muhabbet etmek için Fazla vakti yoktur onun, uzun süre beklemeye ve bekletilmeye tahammülü de yoktur. Bir başka göze bakmaya, bir başka tene dokunmaya başlaması o denli da zor değildir… Chat değil, onun kaçmasından korkun ve doğruluğuna yanlışlığına bakmadan sonuna kadar savunun aşkınızı. Biliyor musunuz, hayat esasen kocaman bir asılsız, bu kadar sahteliğin içinde gerçek ve doğru olan tek güzellik AŞK.!!. Lütfen ona haksızlık etmeyelim..

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (6 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status