Arkadaşlarınızı akıllı yapın

Ana Sayfa / Arkadaşlarınızı akıllı yapın

Arkadaşlarınızı akıllı yapın

Turk Muhabbet     12-04-20     sohbet     Arkadaşlarınızı akıllı yapın     187 Defa Okundu

Arkadaşlarınızı akıllı yapın

Kendi kararlarını vermeyi tercih eden biri misin? Kıyafetlerinizi, aksesuarlarınızı, arkadaşlarınızı ve hatta partnerinizi seçmeyi seviyor musunuz? Ve henüz kimseyi sıfırlayamadınız mı? O zaman sizin için en iyi çözüm mevcut ücretsiz telefon sohbet hizmetleridir.

Ya da daha önce sevdiğiniz biriyle konuştunuz ve onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istediniz, yoksa kişiyi dinlemek mi, görmek mi istiyorsunuz? Web sohbet siteleri, web kamerası ve sesli sohbet servisleri sayesinde her şey çok kolay.

Kişisel e-posta siteniz bile, yazılım indirerek web ve sesli sohbetlere abone olma olanağı sunar. Bu şekilde, arkadaşlarınızla ve ailenizle istediğiniz zaman konuşabilirsiniz ve onlar da sizi görebilir ve duyabilir.

Birçok ilişkide mesafe önemlidir. Günümüzde, hatta uzakta olmak için çok fazla fırsata sahip olmak o kadar da çılgınca değil. Ve ücretsiz telefon görüşmeleri yoluyla ilk kez toplanan insanlar için mesafe, birbirlerini daha iyi anlamalarına yardımcı olur.

Sesli ve web kamerası sohbeti de dahil olmak üzere çevrimiçi sohbet hakkında güzel bir şey, ekstra ücret ödememeleri. Başka bir ülke için işten ayrılan, cebinizde bir delik açmayı planlayan sevgili bir arkadaşınızla konuştuğunuzu düşünüyorsanız, bilgisayarınız ve İnternet tüm endişelerinizi yıkadı.

Arkadaşlarınızı ve ailenizi istediğiniz zaman çevrimiçi bulabileceğiniz için zaman dilimleri göze batmaz hale geldi. Alarmı zamanında hesaplamak ve ayarlamak gerekli değildir.

Sadece ne kadar harcamanız gerektiğini düşünerek aramaları ertelemeye çalıştınız mı? Yasadışı aramalar yapmaya, birisinin sizi geri aramasını beklerken cevapsız aramalar yapmaya çalıştınız mı ve diğer hileler mi? Muchimdi, çok fazla fedakarlýk yapmak zorunda deđilsin. Çevrimiçi sohbet tam size göre. İnternet aramaları yapmanın çok uygun olduğunu düşünmüyorsanız tekrar düşünün. Bir noktada ona bağlanacaktır.

Ücretsiz bir telefon görüşmesi yapmak için, bazı yazılımları indirmeniz ve mikrofonlu bir çift kulaklık almanız gerekebilir. Başka bir kişinin numarasını tuşlayın ve bu kadar kolay. Kristal netliğinde görüşmeleriniz ücretsizdir. Dahası, bir dizüstü bilgisayarınız varsa, kablosuz Internet bağlantısıyla istediğiniz yerde arama yapabilirsiniz. Neredeyse hiçbir ekstra ücret ödemeden bir cep telefonu gibi.

Birkaç yıl önce, tüm ailenin telefonunda toplandıkları ve oğullarının denizaşırı aramalarını beklediği durumlar vardı. Bir ya da iki kişi onunla konuşacaktı ve bir iki hafta boyunca neler olduğu hakkında konuşacaktı. Bunlar geçmişte kaldı. Şimşek hızında iletişim, daha yeni hizmetler ve yenilikçi teknolojiyle, sevdiklerinizin neler yaptığına dair dakika dakika güncellemeler bile alabilirsiniz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status