Android tabletiniz için en iyi dört uygulama

Ana Sayfa / Android tabletiniz için en iyi dört uygulama

Android tabletiniz için en iyi dört uygulama

Turk Muhabbet     08-05-20     sohbet     Android tabletiniz için en iyi dört uygulama     143 Defa Okundu

Android tabletiniz için en iyi dört uygulama

Tabletlerin tanıtımı, mobil bilgisayar dünyasında yeni bir döneme girdi. Son on yıl, bir bilgisayardan beklenebilecek işlevlerin çoğunu gerçekleştirebilen Apple ve Google Android akıllı telefonlarını piyasaya sürerek cep telefonlarının yeniden tanımlandığını gördü. Tıpkı uzmanların akıllı telefonların nihayetinde kişisel bilgisayarların ve dizüstü bilgisayarların yerini alıp alamayacağını tartışması gibi, teknoloji pazarı da tablet olarak bilinen daha büyük bir mobil cihazın piyasaya sürülmesine tanık oldu. Apple’ın iPad tablet alanında öncü olmasına rağmen, Android, büyük ölçüde geniş uygulama koleksiyonu ve özelleştirilmiş ücretsiz ve açık kaynak felsefesi sayesinde yavaş yavaş ivme kazanıyor. Burada ucuz bir tablette bile çalışan ilk dört Android uygulamasına bakıyoruz.

Flipboard: Oldukça popüler Feed Reader, dergi gibi görünen ve hissedilen sezgisel bir ekran sunuyor. Uygulama tabletler için özel olarak tasarlanmıştır ve geniş ekran sunulan içerik türü için idealdir. Flipboard, sık kullandığınız web kaynaklarının içeriğini dergi biçiminde görüntülemenize olanak tanır. Diğer kullanıcılar tarafından derlenen dergilere de abone olabilirsiniz. Benzer şekilde, kişisel derginizin paylaşmaya değer olduğunu düşünüyorsanız, diğer okuyucuların keyfini çıkarması için çevrimiçi olarak yayınlanabilir.

Google Hangouts: Google, sosyal ağ platformu Google+’ya önemli katkılarda bulundu. Hangouts, Google’ın tüm mesajlaşmalarında olduğu gibi Google+ sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu uygulama, çevrimiçi GTalk arkadaşlarınızla metin sohbet etmenizi ve isterseniz görüntülü sohbete kolayca geçmenizi sağlar. Görüntülü sohbetlerin daha yüksek HD kalitesi, onları diğer uygulamalardan ayıran şeydir.

c. Instagram: Fotoğraf temalı bir sosyal ağ sitesi, muhteşem işlevselliği nedeniyle popüler web sitelerinde popülerlik kazandı. Instagram, fotoğraflarınızı geliştirmek veya stilize etmek ve daha sonra birden fazla sosyal ağda arkadaşlarınızla paylaşmak için bir dizi fotoğraf düzenleme özelliği sunar. Artık bir Facebook hizmeti olmasına rağmen, uygulamanın özgünlüğü sağlamdır ve tabletiniz için harika bir uygulamadır.

d. Skype: Bu uygulama VoIP (İnternet Protokolü üzerinden Ses) üzerinden ücretsiz sesli ve görüntülü arama yapmanızı sağlar. Skype, büyük ekranlı ve ön kameralı bir tablet için mükemmel olduğundan, bu, yeni Android tabletiniz için olmazsa olmaz bir uygulamadır. Bu Android uygulamasıyla aileniz ve arkadaşlarınızla konuşabileceğiniz için pahalı uluslararası aramalar artık caydırıcı değil.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status