Android için En İyi 5 Ücretsiz SMS Yöneticisi

Ana Sayfa / Android için En İyi 5 Ücretsiz SMS Yöneticisi

Android için En İyi 5 Ücretsiz SMS Yöneticisi

Turk Muhabbet     23-05-20     sohbet     Android için En İyi 5 Ücretsiz SMS Yöneticisi     360 Defa Okundu

Android için En İyi 5 Ücretsiz SMS Yöneticisi

Apps ile kısaltılmış yazılım uygulamaları, akıllı telefon kullanıcılarının çoklu görev yapma yeteneğini artırmaya yardımcı oldu. Her şeyi parmaklarınızın ucunda sunuyor. Ancak, yeni bir şey getirmeyen bazı uygulamalar vardır; mevcut özellikleri geliştirir.

Metin mesajları veya SMS, Android gözlerini dünyaya açmadan önce her zaman vardı. SMS, karmaşık mesajları olabildiğince az sözcükle iletmenizi sağlar. Bazı Android uygulamaları geleneksel kısa mesaj özelliğini güncelledi. Cihazınızdaki SMS mesajlarını düzenlemenize, yedeklemenize, düzenli olarak temizlemenize, engellemenize ve güvenli hale getirmenize olanak tanır. Android için ücretsiz ve ücretli SMS yöneticisi uygulamaları mevcuttur. Android için 5 ücretsiz SMS yöneticisini tartıştık.

1 SMS Yedekleme n2 Yöneticisi:

İsim size sunulan ana fonksiyonun bir ipucunu verir. Bu, metin mesajlarını yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlar. Uygulamayı cihazınıza indirip yüklediğinizde, SD kartta bir yedekleme dosyası oluşturulur. Tüm kısa mesajlar telefonunuzdan tonlarca telefon hafızasında yer açarak bu yedekleme dosyasına aktarılır. Her şeyi yedekler; istemediğinizi silebilirsiniz. Diğer önemli noktalar arasında düşük hızlarda uluslararası mesajlar gönderme, Kabarcık tarzı sohbet görünümü ve çoklu dil desteği yer alıyor.

2 Ağ Geçidi SMS’i:

Gate-SMS, Google Play Store’dan indirilebilen Android cihazlar için başka bir ücretsiz SMS yöneticisidir. Operatörünüz alışılmadık derecede yüksek metin hızlarına ihtiyaç duyuyorsa bu uygulama kullanılabilir. İnternet ağ geçidi desteği sağlar ve gönderdiğiniz her kısa mesajdan tasarruf etmenize yardımcı olur. Operatörü otomatik olarak algılar, okunmamış mesajları kullanıcılara hatırlatır ve seçilen mesajın zil sesini farklı titreşim seviyelerinde seçmenizi sağlar. Tek dezavantajı, premium sürümde olmayan birçok reklam gösteren bu ücretsiz Android SMS yönetim uygulamasıdır.

3 SMS koruması:

Yabancılardan gelen spam ile bombalandıklarında sinir bozucu. SMS Guard engelleme işleviyle öne çıkıyor. Bu sayının yalnızca yasak listesine eklenmesi gerekir. Bu numaradaki tüm iletiler daha sonra otomatik olarak Çöp Kutusundan kaldırılır veya bildirim yapılmadan silinir. Tüm SMS Manager uygulamaları Android’in eski sürümleriyle uyumlu değildir. SMS Guard, Android 1.6 ve sonraki sürümlerini destekler.

4 SMS Yöneticisi:

İstediğiniz gibi, özel ve kişisel mesajları meraklı gözlerden gizleme fırsatı vardı! Neyse ki, böyle bir SMS yöneticisi var. Bu, kısa mesajları Android posta kutunuzdan uygulama posta kutunuza taşımanıza olanak tanır. Şifre koruması, kişisel metin mesajlarını başkalarından gizlemeyi kolaylaştırır. Başka bir iyi özellik, gelen ve giden metin mesajları için bildirimleri etkinleştirme ve devre dışı bırakma yeteneğidir.

5 Otomatik SMS temizleyici / silgi

Posta kutunuz önemsizse ve telefonunuzun belleğini dolduruyorsa, temizleme zamanı gelmiştir. Bireysel mesajları silmek hakkında konuşmuyoruz. Bu en iyi ücretsiz Android SMS yöneticisi, aynı anda birden fazla mesajı temizlemenizi sağlar. Kullanıcı, aralarında mesajları silmek istediği iki tarih girmelidir. Endişelenmenize gerek yok, çünkü silinen mesajlar daha sonra kurtarılabilir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status