Android için En İyi 5 Çok Oyunculu Oyun

Ana Sayfa / Android için En İyi 5 Çok Oyunculu Oyun

Android için En İyi 5 Çok Oyunculu Oyun

Turk Muhabbet     21-05-20     sohbet     Android için En İyi 5 Çok Oyunculu Oyun     208 Defa Okundu

Android için En İyi 5 Çok Oyunculu Oyun

Akıllı telefon ve tablet devrimi sırasında mobil cihazlarda oyun oynamak her zamankinden daha popüler. Android ve iPhone’daki en popüler çok oyunculu oyunların istatistiklerine bakarak, bu trendin burada devam ettiğini söyleyebilirsiniz. Oyun kesinlikle geleneksel konsolların ve PDA’ların bölgesi değildir.

Ne kadar yakın ya da uzakta olursanız olun, arkadaşlarınızla bağlantı kurma ve mobil cihazlarda birlikte oynama yeteneği kullanışlı ve teknolojik olarak etkileyici. Henüz bağımlı değilseniz, oradaki en iyi oyunlardan hiçbirini oynamadınız.

Cestos

Bu oyun mermeri kontrol eden birden fazla oyuncu ile oynanır. Oyuncular mermerin yönüne ve hızına karar verir. Tüm oyuncular rotalarını kilitledikten sonra, mermerler bir kerede serbest bırakılır. Amaç mayınların düşmesini veya örtülü kara mayınlarının patlamasını önlemektir. Kullandığınız belirli karta bağlıdır, ancak her oyun yoğun, eğlenceli ve heyecan vericidir. Çok fazla strateji ve beceri gerektirir, ancak herkes tarafından yapılabilir.

Mermer avatarınızı özelleştirebilir, sohbet lobisine katılabilir ve başkalarıyla “arkadaşlar” oynayabilirsiniz. Cestos hayranları çoktur, bu yüzden rekabet sıkıntısı yoktur.

Paralel krallık

Bu oyun strateji ve rol oynama karışımıdır. Başkalarıyla iletişim kurabilir ve arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Parallel Kingdom, sizi sanal dünyaya yerleştirmek için GPS konumunuzu kullanır. Bu ücretsiz bir oyundur, ancak ücretli Android uygulamasının tüm eğlenceli ve heyecan verici özelliklerini sunar. Tabii ki eklentiler satın alabilirsiniz, ancak ücretsiz sürüm de heyecan vericidir.

Çete savaşları

Gang Wars, iPhone’lar ve diğer Android telefonlarla kullanılabilecek eğlenceli ve eğlenceli bir çok oyunculu oyundur. Amaç iş ve hızlı para kazanmak ve deneyim kazanmaktır. Saatlik gelir elde etmek için gayrimenkul yatırım yapabilirsiniz.

Herhangi bir Gangsta oyununda olduğu gibi, güç kazanmak ve düşmanlarınızla savaşmak için silah satın alabilirsiniz. Onları yendikten sonra, paralarını alabilir ve hak ettiğiniz saygıyı alabilirsiniz.

Bazı harika özellikler skor tablosunun gerçek zamanlı skor tablosudur, böylece diğer oyuncuların nerede durduğunu görebilirsiniz. Ayrıca diğer oyuncuları arayabilir ve Çete Savaşlarında gerçekten düşmanınız olmalarına rağmen sık sık oynadığınız arkadaşlarınıza sesler gönderebilirsiniz.

Modern mücadele 2

Bu Call of Duty oyunu, 10 oyuncuya kadar FPS aksiyonunda bir kerede çevrimiçi etkileşim kurmanızı sağlar. Farklı oyuncu modları arasında seçim yapabilir ve skor tablosunda yukarı çıkabilirsiniz. Kilidi açılması gereken silahlar ve mesajlar ödüllendiriliyor.

Bu oyunun en iyi özelliklerinden biri de anında öldürmenin yavaş öldürme etkisidir. Bu konsol benzeri efektlerle yoğun oyun oynamanızı sağlar. Modern Combat 2, en popüler atış oyunlarından biridir.

Wordfeud

Kelime oyunları sizin içinse, Facebook’ta “Beğen” i tıklayan diğer kullanıcılara 130.402 (ve artıyor) katılın. Wordfeud, Android Market’te ücretsiz olarak indirilebilen bir tür bulmaca tarzı kelime oyunudur.

Bu çok oyunculu kelime oyunu bir mücadeledir. Arkadaş listene arkadaşlarını davet et veya rastgele oyunculara karşı oyna.

Wordfeud, iPad, iPhone, iPod Touch ve Android 2.2, 2.1, 1.6 ve 1.5’i destekler.

Artık en popüler 5 Android çok oyunculu oyunu izleme şansınız olduğuna göre, Android Market’e gidin ve denemek için bir veya iki tane indirin. Oynamaya başladıktan sonra durması zor.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status