Akıllı telefonlar için Typo3’ün potansiyelini ortaya çıkarın

Ana Sayfa / Akıllı telefonlar için Typo3’ün potansiyelini ortaya çıkarın

Akıllı telefonlar için Typo3’ün potansiyelini ortaya çıkarın

Turk Muhabbet     11-05-20     sohbet     Akıllı telefonlar için Typo3’ün potansiyelini ortaya çıkarın     154 Defa Okundu

Akıllı telefonlar için Typo3’ün potansiyelini ortaya çıkarın

CMS veya içerik yönetim sistemi, web sitelerinin arka planının geliştirilmesinde liderdir. Typo3, yalnızca site mimarına yardımcı olan bir CMS değil, aynı zamanda sahiplerinin mağazalarını tam olarak istedikleri şekilde oluşturmaları ve organize etmeleri için özel modüller oluşturmalarına yardımcı olur. Hem ön uç hem de arka plan işlevselliği için eklentileri tasarlayabilir, yapılandırabilir ve Typo3 tarafından oluşturulan web sitenize entegre edebilirsiniz. Çerçeve betiği açık kaynak olarak geliştirilmiştir, bu nedenle büyük çerçeveli büyük ölçekli web uygulamaları arayan programcılar tarafından tercih edilir.

Web geliştirmeye katılan herkese açıklamak için, onu daha geliştirici merkezli ve kullanıcı dostu hale getiren Typo3 betiğinin avantajlarına kısa bir genel bakış.

Hem hazır hem de özel uzantılar

Mevcut çeşitli eklentileri etkinleştirerek ek hizmetleri sitenize kolayca entegre edebilirsiniz. Typo3 özel uzantı havuzlarından seçim yapabilir ve bunları yönetici kontrol panelinden mağazaya uygulayabilirsiniz. Sitenizin gelişmiş özelliklerinden bazıları resim galerileri, çevrimiçi mağaza veya tartışma panellerini içerir.

Özel TypoScript

Komut dosyası, geliştiricilerin veya web sitesi sahiplerinin çeşitli öğeler eklemesine izin veren yerleşik bir dil olan TypoScript’e sahiptir. Örneğin, statik HTML bir web sitesinin dinamik içeriğinin düzenlenmesine yardımcı olur. XSCT’ye bir alternatiftir ve ayrıca çekici web siteleri oluşturmak için şablonları özelleştirmek için kullanılır.

Esneklik bir önceliktir

Sonuç olarak, web sitesi geliştiricilerinin bu CMS betiğini kullanmasının ana nedeni, gelişmiş ve pratik çözümler oluşturmalarına izin veren nihai esnekliğidir. Böylece gelişmiş özellikleri web sitenize entegre etmek için büyük fırsatlar yarattı.

Çok fazla modülün avantajları

Typo3’te bulunan kapsamlı modüller ile web sitenize blog, AJAX (sürükle ve bırak), web sitesi analizi ve istatistikleri, SEO optimizasyonu, gerçek zamanlı sohbet ve daha fazlası gibi bir dizi umut verici özellik entegre edebilirsiniz.

Geliştirilmiş bağlantı

ERP, muhasebe, analitik yazılım veya rezervasyon sistemi gibi üçüncü taraf sistemlerle veya platformlarla sorunsuz bir şekilde entegre olma yeteneği sunan birkaç bilinen CMS’den biridir.

Bu nedenle, Typo3, işletme sahiplerinin, işletmelerin ve yeni işletmelerin en iyi performansla şaşırtıcı web siteleri veya uygulamalar oluşturmasına ve hedef kitledeki dijital varlıklarını yüceltmesine yardımcı olan uygun CMS’lerden biridir. Söylemeye gerek yok, herhangi bir komut dosyası veya çerçeve gibi, 20’den az sayfadan oluşan minimalist bir web sitesi oluşturamamanız veya sitenizin bazı temel e-ticaret uzantısı veya CRM kullanarak entegre olmasına izin vermemeniz gibi bazı zayıflıkları vardır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status