Acer Aspire One AOD 150-1165 10.1 İnç Netbook – Küçük Bir Mucize

Ana Sayfa / Acer Aspire One AOD 150-1165 10.1 İnç Netbook – Küçük Bir Mucize

Acer Aspire One AOD 150-1165 10.1 İnç Netbook – Küçük Bir Mucize

Turk Muhabbet     24-05-20     sohbet     Acer Aspire One AOD 150-1165 10.1 İnç Netbook – Küçük Bir Mucize     211 Defa Okundu

Acer Aspire One AOD 150-1165 10.1 İnç Netbook – Küçük Bir Mucize

İyi çalışan ve tüm temel özellikleri sunan uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, Acer Aspire One’ı düşünün. Bu kompakt 10,1 inç ekran dizüstü bilgisayar, kullanıcıların kolaylıkla hareket etmesini sağlar. Aslında, sadece 3,1 kilo ağırlığı, bağlanması gereken ancak normal bir standart dizüstü bilgisayar taşımak istemeyen bir gezgin için idealdir.

Ancak bu dizüstü bilgisayar küçük olsa da, yine de harika. Kullanıcılar bu kompakt makineyi kullanabilir ve neredeyse istedikleri her şeyi yapabilir. İnternette gezinebilir, bir şirket raporu doldurabilir veya ses veya medya dosyalarını dinleyebilirsiniz. Windows işletim sisteminde standarttır ve normal iş amaçlarıyla kullanmanıza izin verir. Ve 5 saatlik pil ömrüyle, bu bebeği kaçırmak zorunda kalmadan uçakta film izlemek için kullanabilirsiniz.

Hareket halindeyken iletişim halinde olması gereken biriyseniz, arkadaşlarınızla ve ailenizle sohbet etmek için yerleşik web kamerasını ve mikrofonu kullanabilirsiniz. Bu önemli özellikler, bu dizüstü bilgisayarı hem kişisel hem de ticari kullanım için kullanmanızı sağlar.

Ve bu tür küçük olsa da, 160 GB’ın üzerinde kapasiteye sahip büyük bir sabit disktir. Yani, sadece ihtiyacınız olan her şey için kullanmakla kalmaz, aynı zamanda önemli dosyaları tereddüt etmeden de kaydedebilirsiniz. Yani, bir yumruk paketleyen küçük bir dizüstü bilgisayar arayan herhangi bir kullanıcı için bu uygun sayı sadece bilet.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status