2019’da Web Geliştirmenin Geleceği

Ana Sayfa / 2019’da Web Geliştirmenin Geleceği

2019’da Web Geliştirmenin Geleceği

Turk Muhabbet     07-05-20     sohbet     2019’da Web Geliştirmenin Geleceği     144 Defa Okundu

2019’da Web Geliştirmenin Geleceği

Web Geliştirmedeki Eğilimler Arada Bir Değişiyor. Yaklaşık on yıl içinde, web geliştirme endüstrisi dışa doğru ilerledi. İster otomatik bir sohbet kutusu, ister tek sayfalık web siteleri veya video arka planları olsun, 2019 size yeni bir dizi güncelleme getiriyor.

Kulağa ne kadar ikna edici geliyor, bir ayda inşa edilmiş bir web sitesi veya bir yılda inşa edilmiş bir web sitesi bazı harika özelliklere sahip mi? Cevabını biliyorum. Bu yazıda, 2019’da gelecek olan en etkili web geliştirme trendlerini tanıtacağız. Bu özellikler yalnızca etkili bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda işinizin nerede güncellenmesi gerektiğine dair bir fikir verir.

Tek sayfalık web siteleri

Tek sayfalık web siteleri yakın gelecekte en kullanışlı özelliklerden biridir. Taranan, kafa karıştırıcı hiçbir sayfa, yalnızca bir sayfa ve sizi o sayfanın farklı bölümlerine götüren bir navigasyon aracı düşünün. Tek sayfalık web siteleri, daha az kaydırma yaparak ve sayfada gezinme olmadan zaman kazanmanıza yardımcı olur. Kısa, keskin ve tatlı.

Cep telefonlarının ilk endekslenmesi

Mobil ilk dizin oluşturma, bin yıllık nesneyi merkez alan güçlü bir özelliktir. Mobil kullanıcı sayısı dünya çapında hızla artıyor ve masaüstü bilgisayar kullanan İnternet kullanıcısı sayısını azaltıyor. Web sitenizi oluşturmaya başlamadan önce web sitenizi mobil uyumlu hale getirmeyi unutmayın.

Ancak mobil ilk tarama nedir? Çok kolay. Web sitenizin mobil sürümü, Google dizini için başlangıç ​​noktası olacaktır. Trafiği Google’ın tarayıcılarından izliyorsanız, trafik büyük olasılıkla mobil platformdan gelir.

Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP)

AMP, Google tarafından desteklenen açık kaynaklı bir özelliktir. AMP’nin önemli bir yönü, veri kümesinin kullanıcıya ne kadar hızlı görüntülenebileceğini hızlandırmaktır. Bağlantıyı tıkladıktan sonra ne kadar süre açabilirsiniz? Birkaç saniye mi? AMP, web sitenize daha hızlı içerik indirmenize ve verileri geleneksel olanlardan sekiz kat daha az kullanmanıza yardımcı olur.

Gelişmiş Web Uygulamaları (PWA)

2015 yılında tanıtılan gelişmiş web uygulamaları artık web geliştirme kitinizde bulunması gereken temel özelliklerden biridir. Bu, müşterinize telefonlarda masaüstü bilgisayarlarda olduğu gibi benzer bir deneyim sunar. Bilgisayarınızın tarayıcısında uygulamaya benzer bir sayfanın göründüğünden ve gelişmiş web uygulamalarının kullanıcı için aynısını yaptığından emin olmanız gerekir. Bu, kullanıcının cep telefonlarında aynı deneyime sahip olmasını sağlar.

Anlık bildirimler

Bu özellik siteniz için harikalar veya hatalar yapabilir. Evet, demek istiyorum. Akıllıca kullanıldığında, size çok daha fazlasını getirebilir, öte yandan, bildirimlerin iletilmesi, müşterilerini en kısa sürede kaybetmelerine neden olabilir.

Anlık bildirimler yoluyla bir şeyler olması için müşteri davranışını anlamanız gerekir. Anlık bildirim, web sitenizi daha çekici ve benzersiz hale getirebilir. Bu, kullanıcının davranışını incelemek için bir istek yaratır ve müşterinin gelişim sürecini geliştirir.

Sohbet kutuları ve müşteri desteği

Araştırma raporu, 2020 yılına kadar, makine aracılığıyla müşteri iletişiminin% 85’inden fazlasının işinde sona ereceğini söylüyor. Sohbet kutuları insan robotlarının zaferi. Bu, müşteriyi uzun süre tutmanıza ve sorularınızı anında çözmenize yardımcı olacaktır.

ŞEYLERİN WEB SİTESİ

Nesnelerin İnterneti’ni duydunuz mu? Eğer öyleyse, ilginizi çekebilir. Web Of Things, fiziksel dünyadaki şeyleri bağlamak için çeşitli web protokollerini kullanan ve uyarlayan bir sonraki sürümdür. Nesnelerin Web’i, bu protokollerin kendilerini Web’de temsil etmesine yardımcı olur.

Web geliştirme alanında çalışmak, yeni trendleri takip etme taahhüdünü gerektirir. Web sitenizde çok geç olmadan değişiklik yapma zamanı. Yaklaşan web geliştirme trendleriyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bize ulaşın ve uzmanlarımız en uygun çözümü bulmanıza yardımcı olacaktır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status