2017’de mobil uygulama geliştirme talimatları

Ana Sayfa / 2017’de mobil uygulama geliştirme talimatları

2017’de mobil uygulama geliştirme talimatları

Turk Muhabbet     17-05-20     sohbet     2017’de mobil uygulama geliştirme talimatları     140 Defa Okundu

2017’de mobil uygulama geliştirme talimatları

Mobil teknolojinin gelişiyle günümüz dünyasındaki müşteriler sürekli hareket halinde. Bugün insanlar özellikle profesyonel hale geldi ve çevremizdeki dünyayı düşünmek akıllı telefonlarımız olmadan mümkün değil. Otel rezervasyonlarından bilet rezervasyonlarına, mağaza satın alımlarına ve kabin rezervasyonlarına, faturalara kadar, neredeyse her şey mobil uygulamalar aracılığıyla parmaklarınızın ucunda. Evet, mobil endüstri geliştikçe, mobil uygulamalara yönelik talep viral olarak artıyor. İnsanlar birçok farklı mobil uygulamayı kullanmanın yararlarını anlamaya başlıyor ve bu, mobil uygulamaların bugün neden bu kadar önemli olduğunu açıklıyor.

2016’nın mobil geliştirme şirketleri için yoğun bir yıl olduğu ortaya çıktıysa, trendin 2017’de de devam etmesi bekleniyor. 2017’nin en popüler mobil uygulama geliştirme trendlerinden bazılarına hızlı bir göz atalım:

Hibrit teknoloji uygulaması: Hibrit uygulama teknolojileri, telefonunuzda veya hatta bir oyun mağazasında bulduğunuz diğer tüm mobil uygulamalara benzer. HTML, CSS ve JavaScript gibi çeşitli web teknolojileriyle oluşturulmuş, oyun oynamanıza veya sosyal medyadaki insanlarla etkileşimde bulunmanıza, fotoğraf çekmenize, görevlerinizi planlamanıza, sağlığınızı izlemenize ve çok daha fazlasına olanak tanıyan bu harika uygulamalara benziyorlar. Bu uygulamalar, kaybolan kişiler, kamera, galeri, mesajlar vb. Gibi cihazınızın yerleşik özelliklerine erişebilir ve cihazınızın doğal uyumu gibi davranabilir.

eGovernace uygulaması: Hindistan Hükümeti “Dijital Hindistan” hayalini gerçekleştirmeye hazır ve mobil uygulama geliştirme şirketleri için tonu belirleyecek. Hükümet son zamanlarda eğitimden tarıma ve sağlık hizmetlerine, e-devlete kadar bir dizi mobil uygulama başlattı ve önümüzdeki yıl bu türden daha fazla uygulama sunmayı planlıyor.

Kurumsal uygulamalar: Kurumsal uygulamalar, bir kuruluşun işle ilgili sorunları çözmesine yardımcı olan iş uygulamalarıdır. Bu tür uygulamaların en yaygın örnekleri, otomatik faturalandırma sistemi, e-posta pazarlama sistemi, ödeme süreci, içerik yönetimi, ERP, personel yönetimi, mesajlaşma ve işbirliği sistemleri vb. Bugün, mobil uygulama geliştirme şirketleri yavaş yavaş bulut bilişime geçiyor. Bu, kuruluşun altyapısının bir kısmını veya tamamını, hizmetlerin doğrudan web üzerinden bilgisayarlara ve aygıtlara sağlandığı Internet tabanlı bilgi işlem (bulut) türüne uyguladığı kurumsal uygulama geliştirmedeki en son eğilimdir.

GPS özellikli uygulamalar: Global Konumlandırma Sistemi (GPS) uygulamaları bugün artmaktadır. Bir kişinin konumunu belirlemeye, bir yerden başka bir yere gitmeye, paketlerimizin hareketini izlemeye, dünya haritaları oluşturmaya ve daha pek çok şey yapmaya yardımcı olur. Bazı büyük mobil uygulama geliştirme şirketleri, dünya çapında çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılan yüksek hassasiyetli GPS özellikli uygulamalar oluşturmaya odaklanmıştır. Madencilik, havacılık, deniz ve hatta askeri faaliyetler.

Mesajlaşma uygulamaları: Mobil mesajlaşma uygulamaları geliştirme Eğilimler, geleneksel metin mesajı biçiminin yerini almaktadır. WhatsApp, Snapchat, Hike ve Viber gibi kullanımı kolay mesajlaşma uygulamaları yalnızca ücretsiz mesajlaşma değil, aynı zamanda ses, video ve dosya paylaşımı da sunar. Bununla birlikte, 2017’nin teknolojik eğilimleri göz önüne alındığında, sohbet botlarının yeni bir mesajlaşma uygulaması biçimi olduğu anlaşılabilir.

Mobil ödeme uygulaması: Dijital cüzdanlar mobil uygulama geliştirme Nakit ödeme yapmak veya mağaza kasada bir kredi kartı kaydırmak yerine, tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzu dalgalandırmak veya otomatik olarak dokunmak ve ödemeniz yapılacaktır! Bu uygulama ödeme ve kredi kartları ile ilgili tüm bilgileri saklar. Kredi veya banka kartınızı Google Hesabınıza bağlamanız ve bu harika ödeme uygulamasının geri kalanını yönetmesine izin vermeniz yeterlidir!

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


DMCA.com Protection Status